АЗ — Вест Гем — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-05-19 00:03 18 травня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЗ (Нідерланди) і Вест Гем ... АЗ — Вест Гем — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

18 травня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЗ (Нідерланди) і Вест Гем (Лондон).

АЗ - Вест Хэм - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаАЗ - Вест Хэм - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

АЗ (Нідерланди) — Вест Г ем (Лондон) — 0:1 (0:0)
Голи: Пабло Форнальс (90+4)

Предупредження: Соучек (60), Керер (64)

Огляд матчу АЗ — Вест Гем:

У напруженому поєдинку між «АЗ Алкмаар» і «Вест Гемом» перемогу з рахунком 1:0 у Лізі Європи УЄФА здобула англійська команда. Незважаючи на те, що жодна з команд не змогла забити в першому таймі, матч вийшов захопливим, з кількома жовтими картками і замінами. На 60-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вест Гема» Т. Соучек, за ним пішла жовта картка для Т. Керера на 64-й хвилині, обидва гравці отримали догани за поведінку на полі. На 70-й хвилині «АЗ Алкмаар» здійснив заміну: з поля пішов С. Мійнанс, а його місце зайняв Д. де Віт. Незабаром після цього, на 75-й хвилині, «Вест Гем» також зробив заміну гравця: С. Бенрахма замінив П. Форналса.

Обидві сторони продовжили вносити зміни: на 78-й хвилині «АЗ Алкмаар» замінив М. ван Бредероде на М. Лахдо, а на 84-й хвилині «Вест Гем» замінив Д. Інгса на М. Антоніо. Попри доблесні зусилля обох сторін, саме «Вест Гем» зрештою вийшов переможцем на останніх хвилинах матчу. На 90-й хвилині П. Форналс забив єдиний гол у матчі, забезпечивши вирішальну перемогу англійській команді. Щоб ще більше закріпити свою перемогу, «Вест Гем» також зробив пізню заміну: на 90-й хвилині Л. Пакета вийшов замість Ф. Даунса. Остаточний рахунок матчу — 0:1 «Вест Гем», на радість англійської команди та її вболівальників. Матч проходив на стадіоні AFAS, обидві команди вели запеклу боротьбу за місце в Лізі Європи УЄФА. Незважаючи на результат, обидві сторони продемонстрували свої навички та вміння, забезпечивши захопливу зустріч для футбольних уболівальників усього світу.