Севілья — Ювентус — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-05-19 00:38 18 травня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Ювентус (Турин). ... Севілья — Ювентус — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

18 травня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Ювентус (Турин).

Севилья - Ювентус - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСевилья - Ювентус - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Севілья (Іспанія) — Ювентус (Турин) — 2:1 (0:0)
Голи: Сусо (71), Ерік Ламела (95) — Влахович (65)

Попередження: М. Кін (11), Акунья (57), Даніло (105), Акунья (115), Леандро Паредес (117), Сусо (117), Гонсало Монтьєль (120+4)

Огляд матчу Севілья — Ювентус:

Довгоочікуваний матч Ліги Європи УЄФА між «Севільєю» і «Ювентусом» тримав уболівальників у напрузі від початку до кінця. У матчі, що відбувся на стадіоні «Рамон Санчес Пізхуан», обидві команди вели запеклу боротьбу за перемогу. У першій половині матчу було показано кілька жовтих карток, причому М. Кін отримав попередження на 11-й хвилині за фол з боку гравця «Ювентуса». Незадовго до перерви «Ювентус» зробив заміну: Н. Фаджіолі вийшов замість Л. Паредеса. Другий тайм почався з жовтої картки для гравця «Севільї» М. Акуни на 57-й хвилині, після чого господарі поля зробили заміну: О. Торрес замінив Сусо. Ювентус відповів двома швидкими замінами, випустивши А. Ді Марію замість Ф. К’єзи і М. Кіна замість Д. Влаховича. На 65-й хвилині Д. Влахович забив гол, вивівши гостей уперед. Не заспокоївшись, «Севілья» продовжила йти вперед, здійснивши власну заміну на 70-й хвилині, коли Л. Окампоса замінив Е. Ламела.

Лише за хвилину господарі поля відігралися, коли Сусо зрівняв рахунок на користь «Севільї». У міру наближення останніх хвилин основного часу матчу «Ювентус» зробив дві заміни, випустивши М. Локателлі замість Ф. Міретті та С. Ілінга Джуніора замість Ф. Костича. Однак саме «Севілья» поставила крапку в матчі, забивши гол на 95-й хвилині завдяки голу Е. Ламели. Коли гра перейшла в додатковий час, обидві команди провели нові заміни в спробі домогтися перемоги. У «Ювентуса» Х. Куадрадо замінив А. Міліка, а у «Севільї» Х. Навас замінив Папу Гомеса. На 115-й хвилині гравець «Севільї» М. Акуна отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки і змусило його команду грати вдесятьох. Ближче до кінця матчу обидві команди отримали додаткові жовті картки: Г. Монтьєль і М. Акуна з «Севільї» та Даніло і Л. Паредес із «Ювентуса» отримали попередження. На 117-й хвилині «Севілья» провела останню заміну: К. Рекік замінив Сусо. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Севільї», на радість домашніх уболівальників.