Ноттінгем Форест — Арсенал — 1:0. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:29 20 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Арсенал — 1:0. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Арсенал (Лондон).

Ноттингем Форест - Арсенал - 1:0. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Арсенал - 1:0. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Арсенал (Лондон) — 1:0 (1:0)
Голи: Т. Авоні (19)

Попередження: Т. Авоні (25), M. Ніахате (45+2), Жезус (54), Габріель Магальяйнс (78), Гіббс-Вайт (79)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Арсенал:

У напруженому матчі між «Ноттінгем Форест» і «Арсеналом» на стадіоні «Сіті Граунд» господарі поля здобули перемогу над своїми суперниками з рахунком 1:0. Матч проходив у рамках Прем’єр-ліги, і це була гра, яка продемонструвала фантастичний футбол з обох сторін. Ноттінгем Форест" забив єдиний гол у матчі на 19-й хвилині, коли Т. Авоній вивів їх уперед вдалим ударом. Упродовж усього першого тайму «Ноттінгем Форест» створив кілька моментів для того, щоб збільшити свою перевагу, але не зміг скористатися жодним із них. На початку другого тайму «Арсенал» вийшов на поле з новими силами та почав домінувати у володінні м’ячем. Однак вони не змогли втілити свої володіння в голи, оскільки захист «Ноттінгем Форест» стійко відбивав їхні атаки. На 63-й хвилині «Арсенал» зробив дві заміни, випустивши Дж. Ківіора і Г. Хака замість К. Тірні та Е. Нкетіаха відповідно.

Однак ці заміни не мали бажаного ефекту, оскільки «Ноттінгем Форест» продовжував тримати гостей на відстані. Ноттінгем Форест зробив першу заміну в грі на 73-й хвилині, коли Даніло замінив К. Куяте. Господарі продовжували наполегливо чинити опір, і на 79-й хвилині вони зробили дві заміни, замінивши Б. Джонсона і Феліпе на Т. Авонійї і В. Болі відповідно. У міру того, як матч вступав в останні хвилини, напруга наростала, і суддя був змушений показати жовті картки Габріелю і М. Гіббсу-Вайту на 78-й і 79-й хвилинах відповідно. Ноттінгем Форест зробив останню заміну в матчі на 90-й хвилині, коли К. Навас вийшов замість В. Хеннессі. У підсумку захист «Ноттінгем Форест» вистояв, і «Арсенал» здобув перемогу з рахунком 1:0. Матч продемонстрував фантастичний футбол з обох сторін, і господарі поля, безсумнівно, будуть раді трьом очкам, які вони заробили. Загалом, це був чудовий матч, який порадував усіх любителів футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Ноттінгем Форест, Арсенал — Вулверхемптон.