Тоттенгем — Брентфорд — 1:3. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:30 20 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Брентфорд — 1:3. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Брентфорд (Англія).

Тоттенхэм - Брентфорд - 1:3. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Брентфорд - 1:3. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Брентфорд (Англія) — 1:3 (1:0)
Голи: Кейн (8) — Б. Мбеумо (50), Б. Мбеумо (62), Йоан Вісса (88)

Предупредження: R. Мейсон (21), Біссума (45), R. Генрі (68)

Огляд матчу Тоттенгем — Брентфорд:

Це був напружений матч Прем’єр-ліги між «Тоттенгемом» і «Брентфордом», який відбувся на стадіоні «Тоттенгем Хотспур». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Тоттенхема», але в підсумку перемога дісталася «Брентфорду» — 1:3. Матч розпочався з раннього голу зоряного нападника «Тоттенхема» Гаррі Кейна на 8-й хвилині. Гол став результатом блискучих навичок Кейна в завершенні гри і точного позиціонування у штрафному майданчику. Наступні 20 хвилин «Тоттенгем» домінував у грі, але їхній темп був перерваний, коли їхній півзахисник Раян Мейсон отримав жовту картку на 21-й хвилині. Коли перший тайм добігав кінця, гравець «Тоттенхема» Ів Біссума також отримав жовту картку за необережний виклик. Рахунок у перерві був на користь «Тоттенхема», але «Брентфорд» не був готовий здаватися. На початку другого тайму «Брентфорд» зробив вирішальну заміну, випустивши Френка Оньєку замість Міккеля Дамсгаарда. Заміна одразу ж принесла дивіденди, оскільки на 50-й хвилині Брайан Мбеумо з «Брентфорда» забив рівний рахунок. Цей гол надав «Брентфорду» такий необхідний імпульс, і вони продовжили йти вперед.

На 62-й хвилині Мбеумо забив ще один гол, вивівши «Брентфорд» уперед. «Тоттенгем» спробував повернутися в гру, але захист «Брентфорда» тримався стійко. Лукас Моура вийшов на заміну на 66-й хвилині, але цього виявилося недостатньо, щоб переломити хід матчу. Ріко Генрі з «Брентфорда» отримав жовту картку на 68-й хвилині, але це не завадило грі його команди. Брентфорд зробив ще дві заміни, випустивши Матіаса Єнсена і Самана Годдоса замість Шандона Баптіста і Серхі Каноса відповідно. Тоттенгем також зробив три заміни, замінивши Річарлісона, Емерсона Рояля і Бена Девіса на Даніеля Кулусевскі, Порро і Тангі Ндомбеле. Йоан Вісса з «Брентфорда» забив останній гол у матчі на 88-й хвилині, поклавши кінець надіям «Тоттенхема» на повернення. Брентфорд зробив ще дві заміни, випустивши Джоша Дасільву і Аарона Хіккі замість Вісси і Мадса Рорслева Расмуссена, відповідно. Матч закінчився тим, що «Брентфорд» здобув надважливу перемогу, а «Тоттенгем» залишився розмірковувати над своїми помилками. Завдяки цій перемозі «Брентфорд» піднявся вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги, в той час як «Тоттенхем» зазнав невдачі у своєму прагненні посісти місце в четвірці найсильніших.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лідс — Тоттенгем, Брентфорд — Ман.Сіті.