Жирона — Вільярреал — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:39 20 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Вільярреал — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Вільярреал (Іспанія).

Жирона - Вильярреал - 1:2. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Вильярреал - 1:2. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 35-й тур

Жирона (Іспанія) — Вільярреал (Іспанія) — 1:2 (1:1)
Голи: Давид Лопес (24) — Піно (9)

Предупредження: Піно (23), Давид Лопес (55), Еррера (71)

Огляд матчу Жирона — Вільярреал:

Це був захопливий матч між «Жироною» та «Вільярреалом» у Ла Лізі, який відбувався на стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві». У перерві рахунок був рівним — 1:1, але в підсумку переміг Вільярреал — 2:1. Вільярреал розпочав гру з перемоги, забивши гол на 9-й хвилині завдяки видатному удару Еремі Піно. Однак на 23-й хвилині він отримав жовту картку. Але Давид Лопес із «Жирони» не відставав від нього, і всього за хвилину, на 24-й хвилині, він зрівняв рахунок для своєї команди. У решту хвилин першого тайму обидві команди вели запеклу боротьбу, але жодна з них не змогла вийти з глухого кута. У другому таймі «Жирона» отримала жовту картку на 55-й хвилині, і цього разу попередження отримав Лопес. Незабаром після цього, на 59-й хвилині «Жирона» зробила дві заміни: Т. Кастельянос замінив К. Стуані, а Д. Лопеса замінив І. Еррера.

Вільярреал пішов за їхнім прикладом, зробивши три заміни на 62-й і 63-й хвилинах: Р. Терратс, С. Чук. Терратс, С. Чуквуезе і А. Педраза замінили Г. Ло Сельсо, Г. Морено і А. Морено відповідно. Четверта заміна у складі «Вільярреала» — Х. Фойт замінив Кіко на 68-й хвилині. Жирона також зробила ще дві заміни на 72-й та 78-й хвилинах: Й. Куто замінив Рейніра, а М. Гутьєррес вийшов замість Х. Ернандеса. Матч був дуже конкурентним, обидві команди обмінялися кількома рухами і шансами протягом усього другого тайму. Зусилля «Жирони» були припинені, коли Еррера отримав жовту картку на 71-й хвилині. На 80-й хвилині Вільярреал замінив І. Піно, свого головного бомбардира, на М. Трігуероса. Це виявилося блискучим рішенням, оскільки всього через десять хвилин Херард Морено забив гол у ворота «Вільярреала», зруйнувавши надії «Жирони» на перемогу. Загалом, це був фантастичний матч, обидві команди виклалися на повну. Однак заміни у складі «Вільярреала» виявилися вирішальним фактором у другому таймі, дозволивши їм вирвати вирішальну перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Жирона, Вільярреал — Кадіс.