Хетафе — Ельче — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:40 20 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) та ... Хетафе — Ельче — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) та Ельче (Іспанія).

Хетафе - Эльче - 1:1. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Эльче - 1:1. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 35-й тур

Хетафе (Іспанія) — Ельче (Іспанія) — 1:1 (1:1)
Голи: Мунір Ель-Хаддаді (8) — Бойє (45+1)

Попередження: Юнал (45+2), Педро Бігас (49), Даміан Суарес (51), J. Бордалас Хіменес (77)

Огляд матчу Гетафе — Ельче:

У напруженому і напруженому матчі «Гетафе» і «Ельче» зіграли внічию 1:1 на стадіоні «Колізей Альфонсо Перес» у Ла Лізі. У першому таймі обидві команди домінували на полі, поки Мунір Ель-Хаддаді з «Гетафе» не забив гол на 8-й хвилині.

Ельче, однак, зрівняв рахунок у перерві завдяки голу Л. Бойє. На 37-й хвилині «Гетафе» зробив заміну, випустивши Х. Іглесіаса замість М. Арамбаррі. Ельче зробив дві заміни в перерві: Л. Бланко вийшов замість Н. Меркау, а Л. Магальян замінив Хосана. Другий тайм ознаменувався шквалом жовтих карток, оскільки обидві команди вели запеклу боротьбу за володіння м’ячем. Ельче П. Бігас і Гетафе Д. Суарес отримали жовті картки, а Х. Бордалас Хіменес також отримав попередження за Гетафе на 77-й хвилині. У пошуках перемоги «Гетафе» здійснив дві заміни на 56-й хвилині, випустивши Б. Майораля замість Муніра Ель-Хаддаді та Порту замість Д. Суареса. На 69-й хвилині вони також випустили К. Алена замість Г. Вільяра і Г. Альвареса замість Ж. Латаса. Ельче зробив заміну на 73-й хвилині, прагнучи посилити атаку: Р. Нтека вийшов замість П. Мілли. Вони також зробили ще дві заміни на 79-й хвилині, випустивши Тете Моренте замість Г. Верду і Фіделя замість Р. Гуті. Попри шалену активність, коли обидві команди прагнули вийти вперед, рахунок залишився рівним — 1:1, а в доданий час Джене отримав жовту картку за «Гетафе». У підсумку обом командам довелося задовольнитися нічиєю, і кожна з них взяла по одному очку. Хоча результат не приніс користі жодній із команд, обидві отримають із гри позитивні моменти.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Гетафе, Ельче — Севілья.