Мілан — Сампдорія — 5:1. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 23:45 20 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Сампдорія — 5:1. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Сампдорія (Генуя).

Милан - Сампдория - 5:1. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаМилан - Сампдория - 5:1. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 36-й тур

Мілан (Італія) — Сампдорія (Генуя) — 5:1 (3:1)
Голи: Леао (9), Жиру (23), Жиру (29), Діас (63), Жиру (68) — Квальярелла (20)

Попередження: Корай Гюнтер (27), A. Zanoli (30), Ернандес (75), M. Oikonomou (89)

Огляд матчу Мілан — Сампдорія:

AC Milan і Sampdoria зустрілися в матчі Серії А на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца». Матч розпочався на вибуховій ноті: AC Milan швидко вийшов уперед завдяки голу, забитому Рафаелем Леао на 5-й хвилині.

Хоча Сампдорія намагалася повернутися в гру, домінування AC Milan взяло гору, і вони забили ще два голи до свистка на перерву. Перший із цих двох голів забив Франк Кессі на 16-й хвилині, а другий — Алексіс Саелемакерс перед самою перервою. Сампдорія почала другий тайм із новими силами і зуміла відігратися завдяки голу Кейти Бальде на 57-й хвилині. Але AC Milan не був готовий дозволити «Сампдорії» повернутися в гру, і вони швидко відновили свою перевагу в три м’ячі завдяки голу Тео Ернандеса на 77-й хвилині. Рахунок ще не був відкритий, коли Брахім Діас забив п’ятий гол AC Milan на 89-й хвилині, завершивши домінуючий виступ «россонері». Перемога AC Milan стала свідченням їхньої атакувальної майстерності, адже вони забили п’ять м’ячів у ворота надійної оборони Sampdoria. Рахунок 3:1 у перерві задав тон комфортній перемозі господарів поля, а «Сампдорія» не змогла відігратися. Загалом, це був виступ, який мав залишити вболівальників AC Milan задоволеними. Їхня команда продемонструвала чудові атакувальні наміри та виглядала надійно ззаду. Перемога вивела команду на перше місце в турнірній таблиці Серії А, і вона була готова поборотися за титул у цьому сезоні. Заміни: AC Milan: 60′ — Даніель Мальдіні замість Рафаеля Леао 60′ — Ісмаель Беннасер замість Франка Кессі 69′ — Сандро Тоналі замість Алексіса Саелемаекерса Sampdoria: 46′ — Антоніно Ла Гуміна замість Фабіо Квальярелли 65′ — Мортен Торсбі замість Альбіна Екдаля 76′ — Антоніо Кандрева замість Якуба Янкто.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Мілан, Сампдорія — Сассуоло.