Барселона — Реал С-дад — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-21 00:01 20 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Реал С-дад — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Барселона - Реал С-дад - 1:2. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Реал С-дад - 1:2. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 35-й тур

Барселона (Іспанія) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 1:2 (0:1)
Голи: Левандовскі (90) — Мікель Меринос (5), А. Серлот (72)

Попередження: Ігор Зубельдія (8), Ільярраменді (37), Левандовскі (53), Бускетс (72), Т. Кубо (79), М. Алонсо (79), Карлос Фернандес (85), де Йонг (85)

Огляд матчу Барселона — Реал С-дад:

Довгоочікуваний матч Ла Ліги між «Барселоною» і «Реал Сосьєдадом» відбувся на вражаючому стадіоні Spotify Camp Nou. Матч став захоплюючим зіткненням титанів, коли дві команди билися на полі. Рахунок 0:1 у перерві ясно показував інтенсивність гри, яка в підсумку завершилася з рахунком 1:2 на користь «Реал Сосьєдаду». «Реал Сосьєдад» стрімко розпочав гру: півзахисник М. Меріно забив перший гол лише через п’ять хвилин після початку матчу. Це задало тон усьому решті матчу: обидві команди наполегливо боролися за контроль і наближення до перемоги. На 53-й хвилині жовту картку отримав гравець «Барселони» Р. Левандовскі, що ще більше загострило гру. Обидві команди здійснили кілька стратегічних замін протягом усієї гри в надії змінити хід матчу. Барселона випустила на поле Ж. Каунде на 46-й хвилині, щоб зміцнити свій захист, а Реал Сосьєдад випустив на поле М. Чо і А. Горосабеля на 58-й хвилині. Барселона зробила ще дві заміни на 63-й хвилині, випустивши Рафінью і Ф. Кессі, але цього виявилося недостатньо, щоб переломити хід гри.

На 72-й хвилині «Реал Сосьєдад» збільшив свою перевагу завдяки голу А. Сорлота, створивши комфортне становище. Тієї ж хвилини жовту картку отримав гравець «Барселони» С. Бускетс, що погіршило їхнє становище. Пізніше «Реал Сосьєдад» зробив ще дві заміни, випустивши на 73-й хвилині А. Барренетксеа і Х. Пачеко. Упродовж усієї гри обидві команди отримали по кілька жовтих карток: І. Зубельдія, А. Ільярраменді, П. Марін і Т. Кубо, а також М. Алонсо, С. Бускетс, Р. Левандовскі, Ф. де Йонг і О. Дембеле, що ще більше підкреслювало напруженість матчу. На 90-й хвилині «Барселоні» вдалося забити Левандовскі, але було надто пізно — «Реал Сосьєдад» утримав перемогу у впертій боротьбі. Барселона, безсумнівно, прагнутиме повернутися на колишній рівень, тоді як Реал Сосьєдад буде задоволений своїм виступом і прагнутиме до подальшого розвитку подій. Загалом, матч вийшов захопливим, обидві команди виклалися на повну, намагаючись вийти на перше місце. Вболівальники на стадіоні отримали задоволення від захоплюючого матчу, гідного репутації цих двох великих клубів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вальядолід — Барселона, Реал С-дад — Альмерія.