Осер — ПСЖ — 1:2. Чемпіонат Франції, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-21 23:45 21 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і ... Осер — ПСЖ — 1:2. Чемпіонат Франції, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

21 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і ПСЖ (Париж).

Осер - ПСЖ - 1:2. Чемпионат Франции, 36-й тур. Обзор матча, статистикаОсер - ПСЖ - 1:2. Чемпионат Франции, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 36-й тур

Осер (Франція) — ПСЖ (Париж) — 1:2 (0:2)
Голи: Лассін Сінайоко (51) — Мбаппе (6), Мбаппе (8)

Предупредження: Джубал (46)

Огляд матчу Осер — ПСЖ:

Гра між «Осером» і «Парі Сен-Жермен» була довгоочікуваним матчем у Лізі 1, який проходив на стадіоні «Стад де л’Аббе Дешам». У першому таймі ПСЖ домінував у грі, а нападник Кіліан Мбаппе забив два голи на 6-й і 8-й хвилинах відповідно. Захист «Осера» насилу справлявся з темпом Мбаппе, і, незважаючи на всі їхні зусилля, м’яч двічі швидко опинився в сітці воріт. На початку другого тайму «Осер» щосили намагався повернути контроль над грою. Однак їхні зусилля постійно припинялися захистом ПСЖ, який тримався стійко. На 46-й хвилині Джубал отримав жовту картку, що ще більше послабило надії «Осеру» на повернення в гру. Однак на 51-й хвилині «Осер» нарешті домігся успіху: Л. Синайоко забив гол у ворота господарів.

Це підняло настрій уболівальників «Осера», які до цього моменту поводилися доволі стримано. ПСЖ спробував збільшити свою перевагу, зробивши дві заміни на 55-й і 79-й хвилинах відповідно. Проте обидві команди продовжували боротися одна з одною, гра з кінця в кінець тримала вболівальників у напрузі. На 86-й хвилині «Осер» зробив три заміни, включно з виходом Ж. Перрена і М. Ньянга замість Л. Сінайоко і Н. Да Кости. На 90-й хвилині, коли час минав, ПСЖ вирішив, що забив третій гол. Однак, на радість уболівальників «Осера», цей удар було визнано офсайдом. Незважаючи на всі зусилля ПСЖ, рахунок залишився 2:1 на користь гостей, і гра підійшла до кінця. Загалом, це був захопливий матч, обидві команди продемонстрували свою майстерність і прагнення до перемоги. Клінічна гра «ПСЖ» у першому таймі стала вирішальним фактором, але «Осер» може бути впевнений, що в другому таймі «Осер» проявить самовладання.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Осер, Страсбур — ПСЖ.