Севілья — Бетіс — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-22 00:00 21 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Бетіс — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

21 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Севилья - Бетис - 0:0. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Бетис - 0:0. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 35-й тур

Севілья (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 0:0 (0:0)

Попередження: Енріке (27), Гонсало Монтьєль (33), Рекік (45+1)

Огляд матчу Севілья — Бетіс:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги «Севілья» зустрілася з «Реал Бетісом» на стадіоні «Рамон Санчес Пізхуан». Уболівальникам не терпілося побачити, як ці дві команди протистоятимуть одна одній. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди доклали чимало зусиль, щоб домогтися переваги. Однак жодна з команд не змогла влучити у площину воріт, і рахунок у перерві став 0:0. Другий тайм тривав у тому ж ключі, що й перший: обидві команди створювали моменти, але не змогли забити. Жовті картки отримали Луїс Енріке з «Реал Бетіса» на 27-й хвилині, Г. Монтьєль із «Севільї» на 33-й хвилині та К. Рекік із «Севільї» перед самою перервою. «Реал Бетіс» зробив першу заміну в матчі на 46-й хвилині, випустивши Родрі замість Луїса Енріке. Севілья наслідувала його приклад на 50-й хвилині, замінивши О. Торреса на Сусо.

По ходу матчу обидві команди зробили ще заміни. Реал Бетіс випустив Хуанмі замість Б. Іглесіаса на 65-й хвилині і В. Карвальо замість П. Акуоку на 71-й хвилині. Севілья випустила Папу Гомеса замість Б. Гіля на 70-й хвилині, а потім Р. Міра замість Й. Ен-Несірі на тій самій хвилині. На 82-й хвилині «Севілья» зробила ще дві заміни, випустивши А. Теллеса замість М. Акуни і Х. Наваса замість Г. Монтьєля. Якраз коли здавалося, що матч закінчиться безгольовою нічиєю, «Реал Бетіс» отримав удар на 86-й хвилині, коли Х. Міранда отримав червону картку. Це призвело до того, що команда залишилася вдесятьох і не змогла забити гол у хвилини гри, що залишилися. У підсумку обом командам довелося задовольнитися нічиєю 0:0. Хоча жодна з команд не була задоволена результатом, вони можуть втішитися тим, що доклали хороших зусиль і що у них є ще один шанс зустрітися одна з одною в наступному сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ельче — Севілья, Бетіс — Гетафе.