Рома — Салернітана — 2:2. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-22 23:29 22 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Салернітана — 2:2. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

22 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Салернітана (Італія).

Рома - Салернитана - 2:2. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Салернитана - 2:2. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 36-й тур

Рома (Рим) — Салернітана (Італія) — 2:2 (0:1)
Голи: С. Ель Шаараві (47), Матіч (83) — Кандрева (12), Б. Діа (54)

Попередження: Норберт Дьембер (70), Очоа (85), Флавій Данилюк (87)

Огляд матчу Рома — Салернітана:

У захопливому поєдинку між AS Roma і Salernitana обидві команди билися на «Стадіо Олімпіко» в матчі ліги Серії А. У перерві «Салернітана» вела з рахунком 1:0 завдяки голу А. Кандреви на 12-й хвилині. До перерви «Рома» намагалася зрівняти рахунок, але її зусилля виявилися марними. Щоправда, перед самою перервою вони все ж забили, але гол Роджера Ібаньєса було скасовано через гандбол. У другому таймі «Рома» зробила потрійну заміну, випустивши на поле Б. Тахіровіча, Д. Льоренте і О. Сольбаккена. Це, схоже, мало позитивний вплив, оскільки на 47-й хвилині С. Ель Шаараві забив гол. Ель Шаараві забив гол, зрівнявши рахунок. Однак на 54-й хвилині «Салернітана» знову опинилася в сітці воріт завдяки голу Б. Діа, який вивів їх уперед із рахунком 2:1.

Однак «Рома» не здавалася і зробила ще одну заміну, цього разу Г. Вейналдум замінив Т. Абрахама. На 69-й хвилині гравець «Салернітани» Н. Дьомбер дістав жовту картку, після чого відбулася потрійна заміна у складі «Салернітани»: Г. Кастанос, М. Ловато та Е. Бохінен. На 75-й хвилині AS Roma випустив М. Камара замість Б. Крістанте, після чого «Салернітана» зробила подвійну заміну, випустивши А. Кандреву замість Е. Ботейма і Л. Піролу замість В. Троост-Еконга. На 83-й хвилині Н. Матіч із «Роми» забив гол, який знову зрівняв рахунок, на радість уболівальників господарів. Однак в останні хвилини матчу було кілька жовтих карток і червона картка для гравця «Салернітани» П. Соузи, що фактично завершило матч внічию 2:2. Загалом, це був захопливий матч із великою кількістю подій і драматизму. Обидві команди мали можливості для перемоги, але в підсумку їм довелося задовольнятися одним очком.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Рома, Салернітана — Удінезе.