Ньюкасл — Лестер — 0:0. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-23 00:00 22 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Лестер — 0:0. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

22 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Лестер (Англія).

Ньюкасл - Лестер - 0:0. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Лестер - 0:0. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Ньюкасл (Англія) — Лестер (Англія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Бруно Гімарайнш (8), Ісак (27)

Огляд матчу Ньюкасл — Лестер:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Ньюкасл» і «Лестер» завершився безгольовою нічиєю на «Сент-Джеймс Парк». Попри те, що обидві сторони мали кілька хороших моментів, жодна з команд не змогла забити протягом 90 хвилин гри. Матч розпочався нервово: кілька перших фолів призвели до двох жовтих карток для гравців «Ньюкасла» Б. Гімараеша та А. Ісака протягом першої півгодини. По ходу матчу обидві команди увійшли в ритм і стали створювати більше можливостей. У перерві рахунок залишився 0:0, і здавалося, що обидві команди перебувають у рівних умовах. Однак «Лестер» рішуче почав другий тайм і з самого початку зробив заміну, випустивши К. Іхеаначо замість Дж. Меддісона на 46-й хвилині.

По ходу другого тайму «Лестер» продовжував нагнітати тиск, зробивши ще дві заміни на 63-й хвилині: Дж. Варді замінив Х. Барнса, а Дж. Еванс замінив П. Дака. Ньюкасл також здійснив кілька змін: на 68-й хвилині К. Вілсон вийшов замість А. Сен-Максиміна, на 78-й хвилині Е. Андерсон замінив Дж. Мерфі, а на 88-й хвилині М. Альмірон замінив А. Гордона. Незважаючи на ці заміни, жодна з команд не змогла домогтися успіху, і матч закінчився безгольовою нічиєю. Останньою заміною в матчі став В. Ндіді, який замінив Н. Менді на 89-й хвилині. Обидві команди прагнутимуть здобути перемоги в наступних матчах Прем’єр-ліги, щоб піднятися в турнірній таблиці та покращити свої позиції. Що стосується цього матчу, то це була напружена боротьба, в якій жодна зі сторін не змогла здобути перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Ньюкасл, Лестер — Вест Гем.