Чемпіонат юнацьких команд. «Колос» — «Динамо» — 1:4. Звіт про матч

2023-05-23 15:41 У 28-му турі чемпіонату України серед юнацьких команда київське «Динамо» у номінально виїзному матчі зустрілося з ... Чемпіонат юнацьких команд. «Колос» — «Динамо» — 1:4. Звіт про матч

У 28-му турі чемпіонату України серед юнацьких команда київське «Динамо» у номінально виїзному матчі зустрілося з ковалівським «Колосом». Гра пройшла на базі киян у Віті-Литовській. До гри наша команда підходила на другій сходинці, суперники ж — на п’ятій.

Чемпіонат U-19. 28-й тур

«Колос» — «Динамо» — 1:4 (0:2)
Голи
: Ковальов (81) — Гусєв (19), Горбач (33), Царенко (53), Маткевич (73)

«Колос»: Пахолюк (К) — Биков, Шершень, Поправка, Дорош (Корнійчук, 65) — Безручук (Шалабай, 65), Канаєв, Гусол (Андрющенко, 46), Іродовський (Ковальов, 46), Денисенко — Кузик (Захарків, 77)

«Динамо»: Ігнатенко — Гусєв, Сизонюк (Єременко, 69), Філатов, Бенедюк (К) — Малиш, Яцик (Бойченюк, 59) — Маткевич, Царенко (Зоренко, 59), Кремчанін (Слесар, 69) — Горбач (Тетеря, 87)

Перший стовідсотковий момент підопічні Ігоря Костюка організували вже на другій хвилині. Андрій Маткевич, який опинився на правому фланзі, виконав подачу, але два поспіль удари динамівців вийшли неточними.

На шостій хвилині дуже класну нагоду мав Антон Царенко, який вже кілька разів з хорошої сторони показав себе і у першій команді. Втім, цього разу його удар на точність із неробочої лівої прийшовся трошки вище воріт. На 15-й хвилині свій шанс мав Олексій Гусєв. Він у свою чергу пробив на силу й у ближній кут, але зі своєю задачею впорався кіпер ковалівців Іван Пахолюк. А на 19-й хвилині Гусєв забив. Олексій розіграв прекрасну комбінацію з Царенком і Горбачем та відправив м’яч у дальній нижній кут.

Царенко і Горбач організували і гол номер 2. На 33-й хвилині Антон віддав на Ігора, який наніс прицільний удар метрів із 14-ти. Загалом варто відзначити, що між голами гра проходила у спокійному режимі.

На 41-й хвилині до м’яча приклався Олександр Яцик. Центрхав біло-синіх змістився з лівого флангу у центр, та після рикошету м’яч пролетів повз ціль. Незабаром Олександр пробив вже з правого флангу неробочою лівою, але цього разу ціль була ще більш далекою.

Друга половина гри почалася з чергової прекрасної атаки у виконанні підопічних Ігоря Костюка. Цього разу її розіграли Горбач, Малиш і Царенко — саме точний удар останнього довів рахунок до розгромного.

Ковалівський клуб до певного часу в атаці не відповідав майже нічим, якщо не рахувати гол з очевидного офсайду. А ось у Динамо головою пробив Маткевич, але м’яч полетів повз ворота.

На 71— хвилині стався момент, який можна назвати найкращим для Колоса за всю гру. Данііл Денисенко протягнув м’яч кілька метрів, після чого пробив у ближній кут з-за меж штрафного майданчика — вийшло трошки неточно. Власне, як і при виконанні ковалівцями штрафного за кілька хвилин.

Та всі ці події передували четвертому голу команди Ігоря Костюка. Максим Зоренко, який вийшов на заміну замість Царенка, видав передачу точно під удар Маткевичу. Більярдний удар і продовження гольової феєрії наших футболістів.

Та все ж номінальним господарям вдалося зробити рахунок пристойнішим для себе. Голом відзначився Ростислав Ковальов, який пробив здалеку у дев’ятку наших воріт. Повернути киянам перевагу у 4 м’ячі мав шанс Зоренко, проте на місці був Пахолюк.

4:1 — «Динамо» перемагає і наближається на 2 очки до лідера чемпіонату, львівського «Руха», якому завтра грати з «Минаєм».

23.05.2023, 15:41
Чемпионат Украины Минай Динамо 1 : 3 Закінчився
Александрия Оболонь 2 : 2 Закінчився
Заря Шахтер - : - 18 апреля 15:30