Циганков у черговому матчі за «Жирону» заробив для своєї команди пенальті (ВІДЕО)

2023-05-24 08:36 Український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков учора провів черговий матч за свій клуб, відігравши всі 90 ... Циганков у черговому матчі за «Жирону» заробив для своєї команди пенальті (ВІДЕО)

Український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков учора провів черговий матч за свій клуб, відігравши всі 90 хвилин проти «Сельти» в 36-му турі чемпіонату Іспанії.

Віктор Циганков (праворуч) у матчі з "Сельтою"

У цій зустрічі українцю результативними діями відзначитися не вдалося, але він виявився причетним до голу своєї команди. На 55-й хвилині зустрічі Циганков увірвався до штрафного майданчика «Сельти», де був збитий Хав’єром Галаном. Арбітр зафіксував цей фол, призначив пенальті, який чітко реалізував Крістіан Стуані.

Чемпіонат Іспанії. 36-й тур

«Сельта» — «Жирона» — 1:1 (1:0)
Голи: Перес (42) — Стуані (59 пен.)

«Жирона»: Гассаніга, Ян Коуто (Еррера, 54), Мартінес, Еспіноса, Буено (Кальєнс, 54), Мігель Гутьєррес, Фернандес (Рока, 74), Ромеу, Мартін (Артеро, 34), Циганков, Стуані (Кастельянос, 74).

Додамо, що з моменту переходу в «Жирону» з «Динамо» минулого січня Циганков провів за іспанський клуб 17 матчів (15 з яких він починав у стартовому складі), і на його рахунку три голи і п’ять результативних передач.

Кращий коментар

YARY
Ярослав - Эксперт
24.05.2023 09:23
Панове, Адміни, якщо гравець заробив пенальті то це і є - результативна дія !!! До речі, можете розцінювати це , як - перед-гольову передачу :)))