Брайтон - Ман.Сіті - 1:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-25 00:00 24 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон - Ман.Сіті - 1:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

24 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Брайтон - Ман.Сити - 1:1. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Ман.Сити - 1:1. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Брайтон (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 1:1 (1:1)
Голи: Дж. Енсісо (38) — П. Фоден (25)

Попередження: Сілва (41), П. Гвардіола (84), Дж. Вельтман (89), J. П. ван Хеке (90+1)

Огляд матчу Брайтон — Ман.Сіті:

«Брайтон» і «Манчестер Сіті» нещодавно зустрілися в довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні American Express Community Stadium. На початку першого тайму стало зрозуміло, що обидві команди перебувають у рівних умовах, жодна зі сторін не змогла створити реальних гольових можливостей. Однак усе змінилося на 25-й хвилині гри, коли гравець «Манчестер Сіті» Філ Фоден забив чудовий гол і вивів свою команду вперед. Однак «Брайтон» швидко відреагував, і на 38-й хвилині Хав’єр Енсісо забив винятковий гол, зрівнявши рахунок на користь господарів поля. Коли перший тайм добігав кінця, гравець «Манчестер Сіті» Бернарду Сілва був покараний жовтою карткою. Перед самою перервою «Брайтон» думав, що вирвався вперед, але гол Денні Велбека був визнаний офсайдом. На початку другого тайму обидві команди намагалися збільшити інтенсивність гри і взяти гру під свій контроль. Манчестер Сіті зробив першу зміну на 51-й хвилині, замінивши Філа Фодена на Коула Палмера.

Брайтон зробив першу заміну на 52-й хвилині: Енсісо замінив Єноха Фергюсона, а потім Біллі Гілмур вийшов замість Мака Аллістера. Потім «Манчестер Сіті» зробив власну заміну: Кевін Де Брюйне був замінений на Іхона Альвареса. На 75-й хвилині «Брайтон» випустив Франсіса Буонанотте замість Джоеля Вельтмана і Ундава замість Велбека. По ходу гри «Манчестер Сіті» думав, що повів у рахунку, коли Ерлінг Гааланд забив гол, але його було скасовано через фол. У міру того як гра ставала дедалі напруженішою, Пеп Гвардіола був вилучений з поля, а Джон Стоунз і Бернарду Сілва були замінені на Самуеля Гомеса і К. Філліпса відповідно. Наприкінці гри обидва гравці «Брайтона» — Джоел Вельтман і Джей Пі ван Хеке — отримали жовті картки. Загалом, це був дуже цікавий матч, який міг закінчитися по-різному, оскільки обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Однак гра закінчилася внічию 1:1, тобто обидві команди пішли з очками. Прем’єр-ліга відома як одна з найбільш конкурентних ліг у світі, і цей матч став тому підтвердженням!

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Брайтон, Брентфорд — Ман.Сіті.