Бетіс - Хетафе - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-25 01:00 24 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс - Хетафе - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

24 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Хетафе (Іспанія).

Бетис - Хетафе - 0:1. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Хетафе - 0:1. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 36-й тур

Бетіс (Севілья) — Хетафе (Іспанія) — 0:1 (0:0)
Голи: Омар Альдерете (69)

Попередження: Аленья (29), Г. Альварес (40), Айтор Руїбал (45+2), Феліпе (60), Девід Соріа (84), Порту (86), Даміан Суарес (90+6)

Огляд матчу Бетіс — Гетафе:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги на стадіоні «Беніто Вільямарін» «Реал Бетіс» приймав «Гетафе», обидві сторони прагнули взяти три очки. Під час матчу стало зрозуміло, що боротьба буде напруженою, оскільки обидві команди не могли влучити у площину воріт, незважаючи на чудові спроби з кожного боку. Гетафе зробив першу заміну в матчі на 11-й хвилині, замінивши Енеса Унала на Хоакіна Латаса. Гості продовжували домагатися першого голу: на 29-й хвилині жовту картку отримав Карлес Аленья, а кількома миттєвостями пізніше — партнер по команді «Гетафе» Габріель Альварес. У відповідь на це «Реал Бетіс» отримав свою жовту картку, адже на 45-й хвилині був покараний Айтор Руїбаль. Після свистка на перерву команди залишилися в глухому куті з рахунком 0:0. Другий тайм розпочався з явним бажанням обох сторін узяти гору. «Реал Бетіс» пішов уперед, але його зусилля були придушені захистом «Гетафе». Луїс Феліпе отримав жовту картку на 60-й хвилині, поповнивши список вилучень у матчі. На 64-й хвилині «Гетафе» зробив другу заміну: Хайме Мата вийшов замість Неманьї Максимовича.

Через хвилину Карлес Аленья був замінений на Хорхе Іглесіаса. На 69-й хвилині «Гетафе» нарешті вдалося домогтися успіху, на який вони так чекали. Освальдо Альдерете отримав пас від свого товариша по команді та пробив повз воротаря «Реал Бетіса», подарувавши «Гетафе» перевагу. «Реал Бетіс» одразу ж здійснив три заміни у спробі зрівняти рахунок. Андрес Гуардадо був замінений на Хоакіна, Вілліан Хосе вийшов замість Родрі, а Хуанмі замінив Борху Іглесіаса. Однак зусиллям «Бетіса» завадила червона картка Германа Пеццелли на 78-й хвилині. Реал Бетіс був скорочений до десяти осіб, але продовжував домагатися голу. На 83-й хвилині на заміну вийшов Серхіо Каналес, а Айтор Руїбаль був замінений на П’єра Акуоку. У хвилини гри, що залишилися, Даріо Сорія і Порту з «Гетафе» отримали жовті картки, і «Гетафе» зробив останню заміну: Франсіско Ангілері замінив Порту. Незважаючи на всі зусилля «Реал Бетіса», їм не вдалося зрівняти рахунок, і гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь «Гетафе». Гості пішли зі стадіону з трьома найважливішими очками, а «Реал Бетіс» залишився жалкувати про втрачені можливості.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Бетіс, Гетафе — Осасуна.