Патрік ван Леувен: «Третє місце буде успіхом для «Зорі»

2023-05-25 10:25 Головний тренер луганської «Зорі» Патрік ван Леувен прокоментував поразку своєї команди від донецького «Шахтаря» (0:3) у ... Патрік ван Леувен: «Третє місце буде успіхом для «Зорі»

Головний тренер луганської «Зорі» Патрік ван Леувен прокоментував поразку своєї команди від донецького «Шахтаря» (0:3) у вчорашньому матчі 28-го туру чемпіонату України.

Патрік ван Леувен. Фото - Ю.Юр'єв

«З перших хвилин гра вийшла нервовою, не вдалося показати те, чого ми хотіли, та ще й отримали гол. Потім було кілька моментів, але це було під удачу гравців, через пас уперед.

У другому таймі після червоної картки не було можливості що-небудь зробити. Намагалися зіграти на Русина і використовувати його швидкість.

Через агресивний футбол ми хотіли організувати й реалізувати свої шанси. Але з самого початку не вистачило футболістів, щоб це реалізувати. Таким був сьогодні наш рівень, але це не те, чого ми хотіли.

„Зорі“ я можу сказати тільки компліменти за результатами і тим, що ми показували, адже команда виграла 11 із 13 матчів. Чи буде успіхом для „Зорі“ підсумкове третє місце? Думаю, з огляду на те, що ми показували — так», — наводить слова ван Леувена офіційний сайт «Шахтаря».