Львів - Чорноморець - 0:1. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-25 16:00 25 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) і ... Львів - Чорноморець - 0:1. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

25 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) і Чорноморець (Одеса).

Львов - Черноморец - 0:1. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистикаЛьвов - Черноморец - 0:1. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 28-й тур

Львів (Львів) — Чорноморець (Одеса) — 0:1 (0:1)
Голи: В. Салюк (23)

Предупредження: Б. Мищенко (1), Хадіда (65), T. Mykhavko (72)

Огляд матчу Львів — Чорноморець:

На футбольних уболівальників очікував захопливий матч, коли «Львів» зустрівся з «Чорноморцем» у матчі Прем’єр-ліги на стадіоні СКІФ. Господарі поля, львів’яни, сподівалися на перемогу, але все пішло не так, як планувалося. Перший тайм пройшов без особливих подій, обидві команди не могли влучити у площину воріт. Однак гра пожвавилася на 23-й хвилині, коли «Чорноморець» вийшов уперед завдяки голу В. Салюка, на радість уболівальників. Львів’яни намагалися відповісти, але не змогли зрівняти рахунок, і в перерві рахунок був 0:1 на користь «Чорноморця». У другому таймі «Львів» зробив три заміни, і здавалося, що вони збираються відігратися. Однак захист «Чорноморця» вистояв і не дозволив господарям поля прорватися вперед.

«Чорноморець» також зробив три заміни: на 68-й хвилині замість Г. Хадіди вийшов С. Політило. Команда гостей продовжувала утримувати перевагу, і розчарування львів’ян проявилося в кількості отриманих жовтих карток. На 72-й хвилині жовту картку отримав Т. Міхавко, який тієї ж хвилини був замінений на Р. Нікітюка. Львів’яни продовжували йти вперед, але їхні зусилля були марними. «Чорноморець» зробив ще дві заміни на 73-й і 81-й хвилинах: А. Авагімян і М. Войтіховський вийшли на заміну, а А. Штогрин замінив Войтіховського на 81-й хвилині. Команда гостей була рада втримати перевагу 1:0, і в підсумку вони вийшли переможцями. Матч був конкурентним, і обидві команди провели хорошу зміну, але «Чорноморець» був сильнішою стороною цього дня. Львів’яни доклали чимало зусиль, але в підсумку не змогли реалізувати свою перевагу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Львів — Інгулець, Чорноморець — Рух.