Ман.Юнайтед - Челсі - 4:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-26 00:01 25 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед - Челсі - 4:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

25 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Челсі (Лондон).

Ман.Юнайтед - Челси - 4:1. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Челси - 4:1. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Челсі (Лондон) — 4:1 (2:0)
Голи: Casemiro (6), А. Марсьяль (45+5), Bruno Fernandes (73), Маркус Решфорд (78) — Жоао Фелікс (89)

Предупредження: Фернандес (75), Маласія (75)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Челсі:

У матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Олд Траффорд» зустрілися «Манчестер Юнайтед» і «Челсі». У перерві матчу рахунок був 2:0 на користь «Манчестер Юнайтед», а наприкінці тайму рахунок став 4:1 на користь господарів поля. Перший гол у матчі був забитий гравцем «Манчестер Юнайтед» Каземіро на шостій хвилині. Цей перший гол вивів «Манчестер Юнайтед» у сильну позицію, і вони продовжували чинити тиск на «Челсі» протягом усього першого тайму. На 29-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив першу заміну: Антоні вийшов замість М. Решфорда. У міру наближення перерви «Манчестер Юнайтед» продовжував домінувати, і перед самим свистком на перерву їм вдалося забити ще раз. А. Марсьяль забив другий гол «Манчестер Юнайтед» у матчі, зробивши рахунок 2:0 у перерві. На початку другого тайму «Манчестер Юнайтед» зробив ще одну заміну: Л. Шоу замінив Т. Малачіа.

«Челсі» спробував переломити хід матчу, зробивши дві заміни на 64-й хвилині: М. Мудрік вийшов замість К. Пулісіча, а К. Гавертц замінив Жоао Фелікса. Однак «Манчестер Юнайтед» відповів двома своїми замінами, випустивши А. Гарначо замість А. Марсьяля та К. Еріксена замість Фреда на 70-й хвилині. Ця тактична заміна виявилася ефективною для «Манчестер Юнайтед», тому що всього через три хвилини був призначений пенальті. Б. Фернандеш забив з точки, довівши перевагу «Манчестер Юнайтед» до 3:0. «Челсі» спробував відігратися, але їм не вдалося переломити перевагу «Манчестер Юнайтед». Їм все ж вдалося забити втішний гол на 89-й хвилині, коли Жоао Фелікс опинився в сітці воріт. Однак останнє слово в матчі залишилося за «Манчестер Юнайтед»: на 78-й хвилині М. Решфорд забив четвертий м’яч у ворота господарів. Коли пролунав фінальний свисток, «Манчестер Юнайтед» святкував перемогу над своїми суперниками з рахунком 4:1. Ця перемога дозволила їм піднятися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги і дала вболівальникам привід для радості. Це була заслужена перемога «Манчестер Юнайтед», який показав сильну гру від початку і до кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Фулхем, Челсі — Ньюкасл.