Осасуна - Атлетик - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-26 00:30 25 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна - Атлетик - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

25 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Атлетик (Більбао).

Осасуна - Атлетик - 2:0. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Атлетик - 2:0. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 36-й тур

Осасуна (Памплона) — Атлетик (Більбао) — 2:0 (0:0)
Голи: Анте Будимир (50), Торро (77)

Попередження: Де Маркос (15), Торро (31), Анте Будимир (66), Беренгер (75), Деніел Вівіан (76), P. Ibanez (85)

Огляд матчу Осасуна — Атлетик:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між «Осасуною» та «Атлетиком» на стадіоні «Ель Садар» обидві команди билися на полі за перемогу. У першому таймі голів не було, але обидві команди зробили кілька спроб забити. На 15-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетик» О. де Маркос, а на 31-й хвилині жовту картку отримав і Л. Торро з «Осасуни». На початку другого тайму стало зрозуміло, що обидві команди були сповнені рішучості захопити лідерство. На 50-й хвилині А. Будимир з «Осасуни» забив перший гол у матчі, на захват домашньої публіки. Атлетик Клуб відповів двома замінами на 57-й хвилині, випустивши Н. Вільямса та О. Вільямса та О. Заррагу замість Г. Гурузети та О. Сансета. На 66-й хвилині гравець «Осасуни» А. Будимир отримав жовту картку, але це не збавило духу господарів поля. На 69-й хвилині «Осасуна» зробила першу заміну, випустивши К. Бар’ю замість Р. Гарсії.

Клуб «Атлетик» швидко отримав дві жовті картки: А. Беренгер отримав одну на 74-й хвилині, а Д. Вівіан — на 76-й. На 77-й хвилині гравець «Осасуни» Л. Торро забив вражаючий гол, забезпечивши своїй команді перевагу у два м’ячі. Це був важкий удар для клубу «Атлетік», але вони продовжували боротися і зробили ще одну заміну на 79-й хвилині, замінивши І. Вільямса на М. А. Ареса Джало. Осасуна відповіла двома своїми замінами: А. Будимира замінив К. Гарсія, а Х. Монкайола вийшов замість П. Ібаньєса. Атлетик Клуб зробив дві останні заміни на 81-й хвилині, замінивши А. Паредеса на І. Лекуе, а П. Ібаньєс з Осасуни отримав жовту картку на 84-й хвилині. В останні хвилини матчу «Осасуна» провела ще дві заміни: Абде вийшов замість Д. Морено, а А. Орос замінив І. Муньоса. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Осасуни», що стало такою необхідною перемогою для господарів поля. Незважаючи на кілька складних моментів для обох сторін, саме «Осасуна» вийшла переможцем із цієї захопливої зустрічі Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гетафе — Осасуна, Атлетик — Ельче.