Боруссія Д - Майнц - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 07:50 27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д - Майнц - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Майнц (Німеччина).

Боруссия Д - Майнц - 2:2. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Майнц - 2:2. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 34-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Майнц (Німеччина) — 2:2 (0:2)
Голи: Геррейро (69) — А. Ханче-Ольсен (15), Онісіво (24)

Предупредження: Геррейро (40)

Огляд матчу Боруссія Д — Майнц:

Це була захоплива зустріч між дортмундською «Боруссією» та «Майнцем 05» на стадіоні «Сигнал Ідуна Парк» із рахунком 2:2. Хоча Майнц розпочав гру з першого голу А. Ханче-Ольсена на 15-й хвилині, Дортмунд швидко відреагував, заробивши пенальті на 18-й хвилині, який у підсумку реалізував Рафаель Геррейро. Однак «Майнц» не заспокоївся і повернувся ще сильніше, коли К. Онісіво забив другий гол на 24-й хвилині.

Дортмундський гравець Геррейро отримав жовту картку на 40-й хвилині, що ще більше посилило розчарування дортмундських уболівальників. Але менеджер дортмундської «Боруссії» Люсьєн Фавр швидко зробив заміну, випустивши М. Реуса замість К. Адейємі. Дортмундці зробили другу заміну в перерві, випустивши Й. Моукоко замість М. Вольфа. Це допомогло збільшити атакувальну міць команди Бундесліги і дозволило їй створити більше моментів. Дортмундська «Боруссія» продовжувала тиснути на «Майнц» упродовж усього другого тайму, і їхні зусилля окупилися, коли Р. Геррейро забив свій другий гол у матчі на 69-й хвилині. Едімілсон Фернандеш із «Майнца» отримав жовту картку на 71-й хвилині, що додало їм проблем. Обидві команди продовжували робити заміни, так, у дортмундської «Боруссії» замість Я. Брандта з’явився Ж. Брандта з’явився Ж. Дюранвіль, а замість Д. Малена — Г. Рейна. Рейна. Майнц зробив першу заміну, замінивши М. Інгвартсена на Лі Чже Суна, а потім А. Баркок на А. Штаха. Штаха. У заключній стадії матчу обидві команди боролися за перемогу у вирішальному матчі, і дортмундська «Боруссія» ввела в гру ще одну пару свіжих ніг в особі А. Модеста замість Я. Райерсона. Райерсона. FSV Mainz 05 також зробив третю заміну, випустивши М. Мустафу замість К. Онісіво. Але саме дортмундська «Боруссія» на 90-й хвилині нарешті відігралася: Н. Зюле забив гол, який приніс їм нічию, здобуту з великими труднощами. Цей матч продемонстрував стійкість і рішучість обох команд, а бойовий дух дортмундської «Боруссії» в підсумку приніс їм цінне очко. Незважаючи на те, що «Майнц» не зміг реалізувати свою перевагу в три очки, вони пишаються своєю грою і сподіваються на подальший розвиток своїх сильних сторін у лізі.