Уніон - Вердер - 1:0. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 07:53 27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон - Вердер - 1:0. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Вердер (Бремен).

Унион - Вердер - 1:0. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Вердер - 1:0. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 34-й тур

Уніон (Берлін) — Вердер (Бремен) — 1:0 (0:0)
Голи:

Предупредження: Айсса Лайдуні (45+4), Mwene Philipp (50), J. Павленка (69), Л. Біттенкур (71)

Огляд матчу Уніон — Вердер:

Матч між «Уніон Берлін» і «Вердер Бремен» на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей» у Бундеслізі був захопливим і закінчився з рахунком 1:0 на користь «Уніон Берлін». Перший тайм був безгольовим, незважаючи на численні спроби обох команд, але в другому таймі відбулося багато подій. На 10-й хвилині у ворота «Уніон Берлін» було призначено пенальті, але суддя його скасував. В інциденті брав участь Яник Габерер. На 24-й хвилині бременський «Вердер» зробив першу заміну: М. Філіппа замінив Н. Шмідт. Коли перший тайм добігав кінця, на 45-й хвилині Аісса Лайдуні з «Уніон Берлін» отримала жовту картку. Другий тайм розпочався зі ще однієї жовтої картки для бременського «Вердера» на 49-й хвилині, цього разу її отримав Максиміліан Філіп. На 61-й хвилині «Вердер Бремен» здійснив другу заміну: А. Юнг замінив Л. Б’юкенена, намагаючись переломити хід гри.

Берлінський «Уніон» відповів двома швидкими замінами на 63-й хвилині: С. Мішель вийшов замість Я. Хаберера. Хаберера, а П. Сегуїн — замість А. Лайдуні. Їржі Павленка (Вердер Бремен) отримав жовту картку на 68-й хвилині, за якою послідувала ще одна жовта картка для Леонардо Біттенкурта на 71-й хвилині. В умовах наростаючого тиску берлінський «Уніон» зробив третю і четверту заміни на 78-й і 79-й хвилинах, відповідно: Ю. Юранович замінив К. Тріммеля, а Ю. Сібатчеу — К. Беренса. Натовп вибухнув на 81-й хвилині, коли «Уніон Берлін» нарешті прорвався вперед, забивши гол Р. Хедіри. Це привело вболівальників господарів у шаленство, оскільки вони вболівали за свою команду. «Вердер Бремен» зробив останню заміну на 86-й хвилині: Е. Дінкчі замінив І. Груєва, але було занадто мало і занадто пізно. Гра закінчилася на високій ноті: «Уніон Берлін» переміг 1:0, на радість своїх уболівальників. Це був хороший матч, і «Уніон Берлін» заслужив на перемогу завдяки своїй винятковій грі в другому таймі.