Штутгарт - Хоффенхайм - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 07:59 27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт - Хоффенхайм - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Хоффенхайм (Німеччина).

Штутгарт - Хоффенхайм - 1:1. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - Хоффенхайм - 1:1. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 34-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Хоффенхайм (Німеччина) — 1:1 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Штутгарт — Гоффенгайм:

Матч Бундесліги між командами VfB Stuttgart і 1899 Hoffenheim, що проходив на Mercedes-Benz-Arena, нещодавно завершився внічию 1:1. На глядачів очікувала захоплива гра, у якій у першому таймі голів не було. Рахунок залишався 0:0 до свистка на перерву. Другий тайм, однак, був сповнений драматизму. «Гоффенгайм 1899» зробив п’ять замін, перша з яких сталася на 46-й хвилині. Р. Сков був замінений на Ф. Беккера. Через 11 хвилин замість К. Баумгартнера вийшов Й. Бруун Ларсен, і в цей же час замість А. Штіллера з’явився С. Руді. На 58-й хвилині Е. Бічакчич замінив О. Кабака, а на 64-й хвилині У. Тохумку замінив С. Нсокі. У другому таймі «ВФБ Штутгарт» також зробив дві заміни.

К. Фюріх був замінений на Тьяго Томаша на 66-й хвилині, а Е. Міллот замінив Ж. Ваньомана на 70-й хвилині. Переломний момент настав на 75-й хвилині, коли І. Бебу забив гол за «Гоффенгайм 1899», вивівши його вперед у матчі. Однак «ВФБ Штутгарт» швидко відреагував: на 80-й хвилині Тіаго Томаш забив гол і зрівняв рахунок. Через хвилину юнак забив другий гол у матчі, до того ж його другий гол був підтверджений VAR. Матч закінчився внічию 1:1, але обидві команди показали глядачам яскравий футбол. У результаті «Штутгарт» залишився на 10-му місці в чемпіонаті, а «Хоффенхайм 1899» — на 12-му. Це була захоплива гра, яка продемонструвала талант обох команд, і той факт, що матч закінчився внічию, свідчить про майстерність і працьовитість обох сторін.