Ман.Юнайтед — Фулгем — 2:1. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 20:28 28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Фулгем — 2:1. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Фулхем (Англія).

Ман.Юнайтед - Фулхэм - 2:1. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Фулхэм - 2:1. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 38-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Фулхем (Англія) — 2:1 (1:1)
Голи: Санчо (39), Bruno Fernandes (55) — Тете (19)

Попередження: Жоао Палінья (51), Мітровіч (78), Мактоміней (87)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Фулгем:

На вболівальників Прем’єр-ліги очікувало захопливе видовище, коли два найсильніші клуби ліги зійшлися на історичному стадіоні «Олд Траффорд». «Манчестер Юнайтед» приймав «Фулгем», і вболівальникам було обіцяно захоплююче видовище, що і сталося. Матч почався на високій ноті, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Однак «Фулгем» першим взяв кров лише на 19-й хвилині матчу. Кенні Тете був тією людиною, яка відправила м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу. У «Фулхема» був шанс подвоїти перевагу лише через шість хвилин, коли Александар Мітровіч промахнувся з пенальті. Гостям довелося пошкодувати про втрачену можливість, коли на 39-й хвилині «червоні дияволи» завдали удару у відповідь завдяки голу Джейдона Санчо. На перерву обидві команди пішли за рівності в один м’яч. Однак у другому таймі «Манчестер Юнайтед» вийшов на поле з новими силами. Лише через шість хвилин після початку другого тайму Бруно Фернандеш забив чудовий гол і зробив рахунок 2:1 на користь господарів. Оскільки здавалося, що гра вислизає від «Фулхема», вони спробували внести деякі зміни до свого складу.

На 66-й хвилині Гаррі Вілсон і Стефан Лукіч замінили Маурісіо Соломона та Гаррісона Ріда. «Манчестер Юнайтед» відповів двома своїми замінами, замінивши Фреда на Крістіана Еріксена, а Антоні Марсьяля на Альваро Гарнача. На 67-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив третю заміну, замінивши Каземіро на Скотта МакТомінея. Коли до кінця матчу залишалося 13 хвилин, Оле Гуннар Солскьяєр випустив Маркуса Решфорда замість Ваута Вегхорста. Александар Мітровіч із «Фулхема» отримав жовту картку на 79-й хвилині і був замінений на Карлоса Вінісіуса на 80-й хвилині. Гості зробили останню заміну на 80-й хвилині, Том Кейрні замінив Діого Джеймса. На 84-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив останню заміну в матчі, замінивши Фернандеша на Факундо Пеллістрі. Господарям вдалося втримати перевагу і здобути надважливу перемогу над своїми суперниками. Цей матч став чудовою демонстрацією того, чому футбольна Прем’єр-ліга є однією з найкращих ліг у світі. Обидві команди боролися щосили, але саме гра «Манчестер Юнайтед» у другому таймі принесла їм перемогу. Уболівальники отримали можливість побачити атакувальний футбол, який тримав їх у напрузі протягом усього матчу. Загалом, це був захопливий матч, який підкреслив талант обох команд.