Лідс — Тоттенгем — 1:4. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 20:32 28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і ... Лідс — Тоттенгем — 1:4. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Лидс - Тоттенхэм - 1:4. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаЛидс - Тоттенхэм - 1:4. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 38-й тур

Лідс (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 1:4 (0:1)
Голи: Джек Гаррісон (67) — Кейн (2), Педро Порро (47), Кейн (69), Lucas Moura (90+5)

Попередження: Паскаль Стрейк (9), М. Вобер (14), Купер (57)

Огляд матчу Лідс — Тоттенгем:

Матч Прем’єр-ліги між «Лідс Юнайтед» і «Тоттенгем Хотспур» на «Елланд Роуд» вийшов захоплюючим, і гості вийшли переможцями з розгромним рахунком 4:1. Перший тайм пройшов під диктовку «Тоттенхема», який вийшов уперед уже на 2-й хвилині гри завдяки голу Гаррі Кейна. Незважаючи на кілька спроб «Лідса» зрівняти рахунок, у перерві рахунок залишився 1:0 на користь «Тоттенхема». У другому таймі «Лідс» додав і спробував повернутися в гру. Однак «Тоттенгем» продовжував домінувати і збільшив свою перевагу на 47-й хвилині завдяки голу Пабло Порро. Лідс спробував повернутися в гру, але захист «Тоттенхема» був рішучим і не дозволив господарям забити. На 67-й хвилині «Тоттенгем» здійснив заміну, внаслідок якої Доменіко Кулусевскі вийшов замість П’єра-Еміля Хойбйорга. Однак наступним забив «Лідс» — Джек Гаррісон на 67-й хвилині.

Уболівальники «Лідса» сподівалися на повернення, але у Гаррі Кейна були інші ідеї, і на 69-й хвилині він забив ще один гол за «Тоттенгем», відновивши перевагу у два м’ячі. На 76-й і 77-й хвилинах «Тоттенгем» зробив ще дві заміни: Сон Хин-Мін вийшов замість Річарлісона, а Ів Біссума замінив Метта Крейга. Лідс також зробив дві заміни на 88-й хвилині, коли Джек Харрісон був замінений на Вілко Гнонто. Тоттенхем зробив ще три заміни в доданий час, коли Олівер Скіпп вийшов замість Гарі Еббота, Пабло Порро був замінений на Лукаса Моуру, і була зроблена остання заміна менеджера — Біссума замість Крейга. Тоттенхем повинен був відчути полегшення, коли Лукас Моура забив на 90-й хвилині, щоб закріпити перемогу своєї команди. Незважаючи на те, що «Лідс» чинив запеклий опір, саме клінічна гра «Тоттенхема» стала вирішальним фактором у протистоянні двох команд. Перемога «Тоттенхема» ще на один крок наблизила їх до головної мети на сезон — посісти місце в четвірці найсильніших і потрапити до Ліги чемпіонів. Лідсу, з іншого боку, необхідно перегрупуватися і змінити стратегію перед наступною грою Прем’єр-ліги, щоб поліпшити своє становище.