Атлетик — Ельче — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 21:54 28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Ельче — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Ельче (Іспанія).

Атлетик - Эльче - 0:1. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Эльче - 0:1. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 37-й тур

Атлетик (Більбао) — Ельче (Іспанія) — 0:1 (0:0)
Голи: Бойє (90+2)

Попередження: Деніел Вівіан (17), Клерк (60)

Огляд матчу Атлетик — Ельче:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги клуби «Атлетик» і «Ельче» зійшлися в напруженій боротьбі за футбольну перевагу. У матчі, який проходив на стадіоні «Сан-Мамес Баррія», обидві команди боролися за перемогу на полі. Рахунок у перерві був 0:0, обидві команди грали обережно, намагаючись не припускатися помилок. Однак другий тайм повністю змінив ситуацію: нападник «Ельче» Л. Бойє забив переможний гол на 90-й хвилині гри, привівши свою команду до заслуженої перемоги. У матчі відбулося кілька подій: на 17-й хвилині гри жовту картку отримав гравець клубу «Атлетик» Д. Вівіан. У матчі також відбулося кілька важливих замін: на 29-й хвилині П. Бігас з «Ельче» був замінений на Е. Роко, а на 60-й хвилині І. Муніаїн і О. Сансет з «Атлетик Клуж» були замінені на Р. Гарсію і О. Заррагу відповідно.

На 61-й хвилині матчу гравець «Ельче» Л. Бланко замінив П. Міллу. Клуб «Атлетік» також зробив помітну заміну на 73-й хвилині, випустивши Г. Гурузету, який замінив М. А. Ареса Джало. У «Ельче» Р. Нтека був замінений на Л. Бойє на 78-й хвилині, а Фідель замінив Р. Гуті на тій же хвилині. Матч тривав у шаленому темпі, обидві команди намагалися перевершити одна одну. Однак на 90-й хвилині «Ельче» нарешті вдалося вирвати перемогу, і Л. Бойє забив гол, який поставив крапку в матчі. В останні хвилини гри «Атлетик» намагався відігратися, але було вже надто пізно — «Ельче» святкував перемогу з такими труднощами. Загалом, це був захопливий матч, обидві команди грали мужньо та рішуче. Однак Ельче вийшов переможцем завдяки пізньому голу Л. Бойє. Ця перемога, безсумнівно, додасть команді Ельче такого необхідного заряду впевненості у своїх силах, оскільки вони прагнуть піднятися вище в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Атлетик, Ельче — Кадіс.