Жирона — Бетіс — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 21:55 28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Бетіс — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Жирона - Бетис - 1:2. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Бетис - 1:2. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 37-й тур

Жирона (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 1:2 (1:0)
Голи: Мігель Гутьєррес (36) — Іглесіас (47), Іглесіас (77)

Предупредження: Гвідо Родрігес (86)

Огляд матчу Жирона — Бетіс:

У матчі Ла Ліги між «Жироною» та «Реал Бетісом» на стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві» господарі поля почали гру з перших хвилин. На 36-й хвилині вони нарешті отримали свою нагороду: Мартін Гутьєррес забив гол, вивівши «Жирону» вперед із рахунком 1:0. У перерві «Жирона», здавалося, контролювала хід матчу. Однак у «Реал Бетіс» були інші ідеї, і в другому таймі вони вийшли на поле у всеозброєнні.

На 47-й хвилині Борха Іглесіас забив гол, зрівнявши рахунок. Жирона спробувала повернутися в гру, зробивши низку замін. Однак захист «Реал Бетіса» вистояв. На 77-й хвилині Іглесіас забив свій другий гол у матчі, вивівши «Реал Бетіс» уперед 2:1 і здобувши перемогу. У матчі було кілька жовтих карток, але в підсумку «Реал Бетіс» вийшов переможцем. Жирона шкодуватиме про втрачені можливості в першому таймі. Тим часом «Реал Бетіс» буде радий трьом очкам, адже він прагне піднятися вгору по турнірній таблиці Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Жирона, Бетіс — Валенсія.