Атлетіко — Реал С-дад — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 21:56 28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Реал С-дад — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Атлетико - Реал С-дад - 2:1. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Реал С-дад - 2:1. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 37-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 2:1 (1:0)
Голи: А. Грізманн 1 (37), Науель Моліна (73) — А. Серлот (88)

Попередження: Мікель Мерінос (27), Елустондо (54), Р. де Поль (59), Ермосо (63)

Огляд матчу Атлетіко — Реал С-дад:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги мадридський «Атлетіко» зустрівся з «Реал Сосьєдадом» на стадіоні «Сівітас Метрополітано». Гра від самого початку була наповнена дією: на 27-й хвилині «Реал Сосьєдад» отримав жовту картку за фол на полі з боку М. Меріно. Атлетіко Мадрид швидко вийшов уперед на 37-й хвилині, забивши приголомшливий гол А. Гризманна. Грізманна, на радість своїх уболівальників. Однак «Реал Сосьєдад» не відступав і продовжував чинити тиск на господарів поля. Друга половина гри розпочалася з жовтої картки для гравця «Реал Сосьєдаду» А. Елустондо на 54-й хвилині. На 59-й хвилині «Реал Сосьєдад» здійснив дві швидкі заміни: М. Меріно та А. Елустондо вийшли з поля, а їхнє місце зайняли Б. Мендес та А. Горосабель. Мендес і А. Горосабель. На 59-й хвилині гравець «Атлетіко Мадрид» Р. де Пауль отримав жовту картку, що не завадило їм спробувати збільшити свою перевагу. Реал Сосьєдад також зробив ще одну заміну на 59-й хвилині: М. Оярсабаль був замінений на А. Барренетксеа. Гра тривала в напруженій боротьбі, обидві сторони грали активно.

На 63-й хвилині гравець «Атлетіко Мадрид» М. Ермосо отримав жовту картку, а «Реал Сосьєдад» здійснив четверту заміну на 70-й хвилині: М. Зубіменді вийшов зі складу, а його місце зайняв А. Гевара. Атлетіко Мадрид зробив першу заміну на 71-й хвилині, С. Регуйлон замінив на полі А. Корреа. «Реал Сосьєдад» зробив п’яту й останню заміну на 71-й хвилині: Т. Кубо вийшов замість К. Фернандеса. Остаточно гра пожвавилася на 73-й хвилині, коли «Атлетіко Мадрид» збільшив свою перевагу завдяки голу Н. Моліни. Однак «Реал Сосьєдад» не здавався і продовжував іти вперед. На 81-й хвилині «Атлетіко Мадрид» зробив другу заміну: Р. де Пауль був замінений на П. Барріоса. В останньому натиску «Реал Сосьєдад» зумів забити пізній гол на 88-й хвилині зусиллями А. Сорлота. Однак цього виявилося недостатньо, щоб урятувати нічию, і Атлетіко Мадрид виграв матч із рахунком 2:1. Загалом, це була важка перемога для «Атлетіко Мадрид», і вони будуть задоволені результатом. З іншого боку, «Реал Сосьєдад» буде розчарований тим, що не зміг скористатися своїми шансами і набрати очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Атлетіко, Реал С-дад — Севілья.