Хетафе — Осасуна — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 22:00 28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Осасуна — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Осасуна (Памплона).

Хетафе - Осасуна - 2:1. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Осасуна - 2:1. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 37-й тур

Хетафе (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 2:1 (1:1)
Голи: J. Латаса (39), Мата (90) — Авіла (2)

Попередження: Порту (24), Абдессамад Еззалзулі (31), N. Maksimovic (54), Джене (81)

Огляд матчу Гетафе — Осасуна:

На футбольних уболівальників чекав захопливий матч між «Гетафе» та «Осасуною» в Ла Лізі, який відбувся на стадіоні «Колізей Альфонсо Перес». Матч розпочався з рівного протистояння обох команд, і в першому таймі кожна з них завдала по удару в площину воріт. Уже на 2-й хвилині гравець «Осасуни» К. Авіла забив перший гол у матчі. Однак це не вгамувало запал «Гетафе», який продовжував іти вперед і був винагороджений на 39-й хвилині голом, забитим Я. Латасою, який зрівняв ворота. Латасою, який зрівняв рахунок. На початку другого тайму обидві команди були сповнені рішучості взяти гору. На 54-й хвилині гравець «Гетафе» Н. Максимович отримав жовту картку. Було очевидно, що напруга на полі була високою, обидві команди вели агресивну боротьбу. Перша заміна у грі відбулася на 68-й хвилині, коли Абде з «Осасуни» був замінений на К. Бар’ю.

Потім відбулися дві заміни на 77-й хвилині з боку «Гетафе»: Порту замінив Мунір Ель-Хаддаді, а Л. Мілла вийшов замість Г. Вільяра. Осасуна відповіла трьома своїми замінами: Р. Гарсія замінив Х. Монкайолу, К. Авіла був замінений на К. Гарсію, а П. Ібаньєс вийшов замість І. Муньоса. На 81-й хвилині Джене з «Гетафе» отримав жовту картку, що ще раз говорить про високу інтенсивність матчу. Незважаючи на це, обидві команди продовжували йти вперед до 90-ї хвилини, коли гравець «Гетафе» Х. Мата забив останній гол у матчі, забезпечивши перемогу своєї команди з рахунком 2:1. Загалом, це був фантастичний матч із високими та низькими результатами для обох команд. Перемога «Гетафе» покращила їхнє становище в Ла Лізі, проте до кінця сезону ще далеко. Футбольні вболівальники з нетерпінням чекатимуть наступних матчів, щоб побачити, чи зможуть вони продовжити цю переможну серію.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вальядолід — Гетафе, Осасуна — Жирона.