Сассуоло — Фіорентина — 1:3. Чемпіонат Італії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-02 23:23 2 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Фіорентина — 1:3. Чемпіонат Італії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Сассуоло - Фиорентина - 1:3. Чемпионат Италии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Фиорентина - 1:3. Чемпионат Италии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 38-й тур

Сассуоло (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 1:3 (0:0)
Голи: Берарді (70) — Кабрал (47), Сапонара (79), Н. Гонсалес (83)

Попередження: A. Терзич (7), Берарді (32), L. Ranieri (32), Куаме (45), Руан (55), Кабрал (70), Руан (82), R. Marchizza (90+2)

Огляд матчу Сассуоло — Фіорентина:

У захопливому матчі Серії А «Сассуоло» приймав «Фіорентину» на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore. У перерві рахунок був 0:0, але в другому таймі «Фіорентина» провела шквал голів, внаслідок чого підсумковий рахунок склав 1:3. Гра почалася з агресивної гри обох команд, які сподівалися вийти вперед. На 7-й хвилині гравець «Фіорентини» А. Терзич отримав жовту картку за фол. Д. Берарді із «Сассуоло» також отримав жовту картку на 32-й хвилині за аналогічне порушення. Через хвилину жовту картку отримав і гравець «Фіорентини» Л. Раньєрі. Коли перший тайм добіг кінця, напруга стала наростати, і на 45-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фіорентини» К. Куаме. Другий тайм почався з того, що «Сассуоло» зробив заміну. Дж. М. Феррарі був замінений на Ф. Романья на 46-й хвилині.

Однак уже за хвилину «Фіорентина» вийшла вперед: А. Кабрал забив перший гол у матчі. «Сассуоло» отримав жовту картку на 55-й хвилині: Р. Трессольді сфолив. Трессольді сфолив на супернику. Потім «Фіорентина» зробила дві заміни: К. Куаме був замінений на Н. Гонсалеса на 57-й хвилині, а А. Дункан був замінений на Г. Бонавентуру на 58-й хвилині. Сассуоло також швидко зробив три заміни: Е. К. Сейде замінив Г. Дефрель, Н. Байрамі замінив М. Лопес, а А. Пінамонті замінив Р. Марчіцца. На 70-й хвилині гравець «Фіорентини» А. Кабрал отримав ще одну жовту картку, і «Сассуоло» було призначено пенальті, який Д. Берарді забив з льоту. Потім «Фіорентина» зробила ще дві заміни: Додо замінив Л. Венуті, а Дж. Іконе замінив Р. Сапонару. Через кілька хвилин після цих замін «Фіорентина» забила свій другий гол у матчі: на 79-й хвилині Р. Сапонара вразив ворота суперника. На 82-й хвилині «Сассуоло» отримав ще одну жовту картку, а Р. Трессольді був вилучений з поля з червоною карткою. Фіорентина також зробила останню заміну: С. Амрабат замінив А. Б’янко. На 83-й хвилині «Фіорентина» забила свій третій гол у матчі, а Н. Гонсалес оформив перемогу. Сассуоло зробив останню заміну, замінивши Д. Берарді на М. Малдура, але це було надто мало і надто пізно для господарів поля. Матч закінчився тим, що гравець «Сассуоло» Рожеріо був вилучений з поля з червоною карткою на 88-й хвилині, а Р. Марчіцца отримав жовту картку на 90-й хвилині. Фіорентина здобула впевнену перемогу, вигравши матч із рахунком 3:1.