Брест — Ренн — 1:2. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-03 23:59 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Ренн — 1:2. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Ренн (Франція).

Брест - Ренн - 1:2. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - Ренн - 1:2. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 38-й тур

Брест (Франція) — Ренн (Франція) — 1:2 (1:2)
Голи: Х. Белькебла (36) — Буріго (13), Буріго (45+3)

Попередження: Гуїрі (42), H. Magnetti (42), П’єр Ліс Мелу (45+1), Біргер Мелінг (82), Буріго (85), D. Alemdar (90+5)

Огляд матчу Брест — Ренн:

У захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад Франсіс-Ле Бле» зустрілися команди «Стад Брестуа 29» і «Ренн». Рахунок у перерві був 1:2, причому «Ренн» вийшов уперед на 13-й хвилині завдяки голу Б. Буріжо. На 36-й хвилині «Стад Брестуа 29» було призначено пенальті, який успішно реалізував Х. Белькебла, зрівнявши рахунок. Однак «Ренн» відновив свою перевагу, реалізувавши ще один пенальті на 45-й хвилині, який знову забив Буріжо. У другому таймі «Стад Брестуа 29» здійснив цілий шквал замін: на 62-й хвилині Х. Маньєтті замінив М. Камара, потім Ж. Дюверне замінив Б. Локко, а Ж. Ле Дуарон — К. Дембеле, обидва на 75-й хвилині. На 87-й хвилині Х. Белькебла також був замінений на Ф. Лемарешаля.

Ренн також зробив кілька змін: Ж. Бєлочан вийшов замість Б. Мелінга на 79-й хвилині, а Ж. Доку і Х. Траоре замінили А. Калімуендо і Л. Ассіньона, відповідно, на 86-й хвилині. К. Токо Екамбі також був замінений на Д. Дуе на 87-й хвилині, а К. Угочукву замінив Буріжо на 89-й хвилині. Упродовж усього матчу обидві команди демонстрували високу інтенсивність, кілька гравців були вилучені з поля. На 42-й хвилині гравець «Стад Брестуа 29» Х. Маньєтті та гравець «Ренна» А. Гуірі отримали жовті картки. П. Ліс-Мелу зі «Стад Брестуа 29» також отримав жовту картку незадовго до перерви, на 45-й хвилині. Гравці «Ренна» Б. Мелінг, Буріго і Д. Алемдар також були вилучені з поля, відповідно на 82-й, 85-й і 90-й хвилинах. У підсумку, незважаючи на доблесні зусилля команди «Стад Брестуа 29», «Ренн» вийшов переможцем з рахунком 1:2 на свою користь. Матч став свідченням майстерності та рішучості обох команд, залишивши вболівальників у напрузі до фінального свистка.