Офіційно. Денис Бойко залишає «Динамо»

2023-06-04 20:05 Поєдинок 30-го туру чемпіонату України проти «Металіста 1925» (1:1) став останнім у якості гравця «Динамо» для ... Офіційно. Денис Бойко залишає «Динамо»

Поєдинок 30-го туру чемпіонату України проти «Металіста 1925» (1:1) став останнім у якості гравця «Динамо» для воротаря Дениса Бойка.

35-річний голкіпер вийшов на заміну на 88-й хвилині замість Георгія Бущана, отримавши при цьому капітанську пов’язку, а після фінального свистка мав змогу публічно подякувати партнерам та всім причетним за роки виступів у складі «біло-синіх». У Дениса спливає контракт і він залишає наш клуб в якості вільного агента.

За час виступів у складі київського клубу Бойко зіграв 108 матчів у всіх турнірах у період 2005-2014 рр. та з 2018 року, одного разу став чемпіоном України, двічі володарем Кубка та тричі — Суперкубка країни.

Дякуємо Денису за роки, проведені у складі «Динамо», цінуємо внесок голкіпера в успіхи команди та бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі.

04.06.2023, 20:05