Ігнатенко може покинути «Бордо» і перебратися в чемпіонат Бельгії

2023-06-11 09:15 Український півзахисник французького «Бордо» Данило Ігнатенко може покинути свій клуб у період літнього трансферного вікна. Данило ... Ігнатенко може покинути «Бордо» і перебратися в чемпіонат Бельгії

Український півзахисник французького «Бордо» Данило Ігнатенко може покинути свій клуб у період літнього трансферного вікна.

Данило Ігнатенко

Як повідомляє авторитетне французьке видання L’Equipe, 26-річним футболістом цікавиться кілька клубів Бельгії.

Зазначимо, що Ігнатенко зможе покинути «Бордо» безкоштовно, якщо клуб не вийде в Лігу 1. Останнє станеться з великою ймовірністю.

Сезон у Франції вже завершено, але долю одного з матчів останнього туру Ліги 2 між «Бордо» і «Родезом» поки що не вирішено. Цю зустріч було зупинено за рахунку (0:1) через те, щоб на поле вибіг уболівальник господарів поля і вдарив гравця команди суперника.

У разі присудження «Бордо» технічної поразки клуб залишиться в Лізі 2. Якщо ж команди дограватимуть матч і «Бордо» зуміє перемогти з різницею в чотири м’ячі й більше, то це виведе клуб Ігнатенка на підсумкове друге місце в турнірній таблиці Ліги 2, а разом із ним — у Лігу 1.

Додамо, що в сезоні-2022/23 Ігнатенко провів за «Бордо» 36 матчів у всіх турнірах і в його активі два голи та одна результативна передача.