Косово — Румунія — 0:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-16 23:49 16 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Косова і Збірна Румунії. Косово ... Косово — Румунія — 0:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Косова і Збірна Румунії.

Косово - Румыния - 0:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаКосово - Румыния - 0:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Косово — Румунія — 0:0 (0:0)

Предупредження: Ібрагім Дрешевич (50), Пушкаш (81), Мірлінд Крієзіу (86)

Огляд матчу Косово — Румунія:

Напружений футбольний матч між збірними Косово і Румунії в рамках відбіркового турніру Чемпіонату Європи завершився безгольовою нічиєю, в результаті якої обидві команди набрали по одному очку. У матчі, що проходив на стадіоні «Stadiumi Fadil Vokrri», обидві команди намагалися прорвати оборону одна одної, але жодна з них не змогла забити жодного гола. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, обидві команди створювали моменти, але жодна не змогла їх реалізувати. У другому таймі відбулися деякі зміни: Румунія ввела М. Камора замість Д. Сореску на 23-й хвилині, а Косово ввела М. Рашица замість Є. Жегрова на 46-й хвилині.

І. Дресевич із Косово був покараний жовтою карткою на 50-й хвилині. На 61-й хвилині Румунія випустила Д. Мана замість О. Морутана, а на 62-й хвилині Ф. Коман вийшов замість В. Михаїла. Косово думало, що на 69-й хвилині їм вдалося вийти з глухого кута, але їхній гол скасували. Косово зробило другу заміну в матчі: на 73-й хвилині І. Дресевич був замінений на М. Крієзіу. Румун Г. Пушкаш був покараний жовтою карткою на 81-й хвилині. Косово зробило третю заміну на 83-й хвилині: Ф. Муслія вийшов замість Я. Топаллі. М. Крьєзіу також отримав жовту картку на 86-й хвилині. Румуни зробили дві заміни на 86-й хвилині: Г. Пушкаша замінив Д. Алібек, а Н. Станчу вийшов замість І. Хагі. Загалом, це був напружений матч, у якому обидві команди продемонстрували впевнені дії, але не змогли переломити ситуацію. Нічия означає, що і Косово, і Румунії ще є над чим працювати, якщо вони хочуть просунутися у кваліфікації Євро Чемпіонату.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Білорусь — Косово, Швейцарія — Румунія.