Франція — Греція — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-19 23:49 19 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Франції та Збірна Греції. Франция ... Франція — Греція — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

19 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Франції та Збірна Греції.

Франция - Греция - 1:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаФранция - Греция - 1:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Франція — Греція — 1:0 (0:0)
Голи: Мбаппе (55)

Попередження: Маноліс Сіопіс (49), Константінос Мавропанос (50), P. Chatzidiakos (70), Курбеліс (70)

Огляд матчу Франція — Греція:

Футбольні вболівальники були в захваті, коли Франція грала проти Греції у відбірковому матчі Чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Стад де Франс». Обидві команди прагнули перемоги, але саме Франція вийшла переможцем з рахунком 1:0. У перерві матчу рахунок був 0:0, обидві команди не змогли забити жодного гола. Однак у другому таймі рахунок значно змінився, коли на 55-й хвилині у Франції було призначено пенальті. К. Мбаппе впевнено реалізував пенальті та забив єдиний гол у матчі, вивівши Францію в лідери. Греція щосили намагалася зрівняти рахунок, але їхнім зусиллям завадила червона картка, отримана К. Мавропаносом на 70-й. Мавропаносом на 70-й хвилині за небезпечне захоплення.

Маючи на полі всього десять чоловік, Греція насилу стримувала темп Франції і швидко отримала ще дві жовті картки. На останніх хвилинах матчу обидві команди зробили заміни, щоб змінити динаміку гри. Франція випустила на поле К. Комана і Р. Коло Муані, а А. Грізманн був також введений у гру для посилення атаки. На відміну від них, Греція випустила на поле Т. Фунтаса, В. Павлідіса, А. Бушалакіса, П. Рецоса, Г. Масураса і К. Кулієракіса, щоб спробувати переломити ситуацію. Хоча Греція доклала чимало зусиль, вони не змогли забити, і матч закінчився з рахунком 1:0 на користь Франції. Французька команда може пишатися своєю перемогою, знаючи, що вона забезпечила собі місце в наступному раунді кваліфікації Євро чемпіонату. Греції, з іншого боку, необхідно перегрупуватися і виробити нову стратегію на наступний матч.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Франція — Ірландія, Нідерланди — Греція.