Ісландія — Португалія — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-20 23:45 20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ісландії та Збірна Португалії. Исландия ... Ісландія — Португалія — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ісландії та Збірна Португалії.

Исландия - Португалия - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИсландия - Португалия - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ісландія — Португалія — 0:1 (0:0)
Голи: Роналду (89)

Попередження: Далот (27), A. Гудмундссон (45), A. Фіннбогасон (45+1), W. Т. Віллумссон (70), Дж. Торстейнссон (74), Сілва (74), W. Т. Віллумссон (81), Роналду (83)

Огляд матчу Ісландія — Португалія:

У довгоочікуваному відбірковому матчі чемпіонату Європи в Лаугардалсвеллурі перед натовпом, що ревів, зустрілися Ісландія та Португалія. Оскільки обидві команди прагнули перемоги, матч обіцяв бути напруженим. У першому таймі обидві команди вели запеклу боротьбу і створили безліч моментів, але жодна з них не змогла скористатися своїми можливостями. Перше попередження в матчі прозвучало на 27-й хвилині, коли португалець Д. Далот отримав жовту картку. Напруга продовжувала наростати в міру наближення до кінця тайму, і ісландці А. Гудмундссон і А. Фіннбогасон отримали по жовтій картці у відповідь на попередження Португалії. У другому таймі Португалія перехопила ініціативу і пішла вперед у пошуках голу. Ісландія продовжувала наполегливо боротися, але її зусиллям заважали жовті картки В. Т. Віллумссона і Й. Д. Торстейнссона. Португалія зробила дві заміни на 67-й хвилині, випустивши Р. Невеша і Ж. Кансело замість Г. Інасіо і Р. Геррейро відповідно.

Тим часом Ісландія на 75-й хвилині випустила С. А. Магнуссона та І. Б. Йоганнессона замість А. Фіннбогасона та А. Траустасона відповідно. У міру того, як час минав, матч ставав дедалі фізичнішим, і на 81-й хвилині В. Т. Віллумссон отримав другу жовту картку, а незабаром після цього його вилучили з поля з червоною карткою. Португалець К. Роналду також отримав жовту картку на 83-й хвилині. На 84-й хвилині Португалія провела дві заміни, випустивши Д. Перейру і Б. Фернандеша замість Отавіо і Вітінью відповідно. Вирішальний момент матчу настав на 89-й хвилині, коли зірковий гравець збірної Португалії К. Роналду забив ефектний гол і вивів свою команду вперед. Португалія провела останню заміну на 90-й хвилині, випустивши Діогу Жоту замість Б. Сілви. Незважаючи на всі зусилля Ісландії зрівняти рахунок, матч закінчився з рахунком 1:0 на користь Португалії. Загалом, це був наполегливий матч, у якому і Ісландія, і Португалія продемонстрували свою рішучість і майстерність. Хоча Ісландія, безсумнівно, розчарована поразкою, вона може пишатися своєю грою і вчитися на своїх помилках напередодні наступного матчу. Португалія, з іншого боку, буде рада здобути важливу перемогу і буде прагнути розвинути цей успіх у решті частини турніру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Люксембург — Ісландія, Словаччина — Португалія.