Боснія — Люксембург — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-20 23:48 20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Боснії і Герцеговини та Збірна ... Боснія — Люксембург — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Боснії і Герцеговини та Збірна Люксембургу.

Босния - Люксембург - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаБосния - Люксембург - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Боснія — Люксембург — 0:2 (0:1)
Голи: Y. Боржес Санчес (4), Сінані (74)

Попередження: Бонерт (55), C. Мартінс Перейра (63), М. Мартінс (86), Ентоні Моріс (88), Джеко (88)

Огляд матчу Боснія — Люксембург:

Люксембург здобув важливу перемогу над Боснією і Герцеговиною У вирішальному матчі кваліфікації Євро чемпіонату Люксембург приголомшив Боснію і Герцеговину, здобувши перемогу з рахунком 2—0 на стадіоні «Стадіон Біліно Поле». У першому таймі Люксембург домінував у грі і вийшов уперед завдяки голу Й. Борхеса Санчеса на 4-й хвилині. Боснія і Герцеговина спробувала відігратися у другому таймі і зробила дві заміни на початку тайму. Однак їхні атакувальні зусилля були припинені надійною обороною Люксембургу. На 56-й хвилині у Боснії і Герцеговини був шанс зрівняти рахунок з пенальті, але А. Хаджіахметович змарнував цю можливість. Люксембург зробив власні заміни, і це виявилося правильним рішенням, оскільки вони посилили свій півзахист і оборону.

На 74-й хвилині Люксембург подвоїв свою перевагу завдяки голу Д. Сінані. У хвилини, що залишилися, Боснія і Герцеговина намагалася знайти прорив, бо захист Люксембургу тримався стійко і поглинав усі атаки суперника. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь Люксембургу. Результат цього матчу має важливі наслідки для обох команд. Перемога Люксембургу зміцнила їхні надії на потрапляння на Єврочемпіонат, тоді як на Боснію і Герцеговину чекає нелегка боротьба за місце в турнірі. У матчі було кілька ключових моментів, включно з першим голом Й. Борхеса Санчеса, промах з пенальті А. Хаджіахметовіча і дві заміни Люксембургу, які призвели до перемоги. Вболівальники можуть очікувати, що обидві сторони працюватимуть над своїми слабкими сторонами і повернуться ще сильнішими в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боснія — Ліхтенштейн, Люксембург — Ісландія.