Дмитро Криськів — про матч із молодіжною збірною Франції у чвертьфіналі Євро-2023

2023-06-30 19:03 Молодіжна збірна України розпочала безпосередню підготовку до чвертьфінального поєдинку Євро-2023 проти команди Франції. Дмитро Криськів Підопічні ... Дмитро Криськів — про матч із молодіжною збірною Франції у чвертьфіналі Євро-2023

Молодіжна збірна України розпочала безпосередню підготовку до чвертьфінального поєдинку Євро-2023 проти команди Франції.

Дмитро Криськів

Підопічні Руслана Ротаня провели планове тренування в Румунії, готуючись до надважливого протистояння. Своїми думками щодо прийдешнього матчу поділився півзахисник синьо-жовтих Дмитро Криськів.

«Ми провели дійсно дуже добрий груповий етап, тож я вірю в наші сили. Для нашої команди це не стало якимсь сюрпризом, адже це те, для чого ми працювали.

У чвертьфіналі нам протистоятиме Франція. Це дуже сильна команда з якісними гравцями. Ми добре знаємо її склад, тому будемо готуватися, шукати слабкі місця французів. Дійсно, дуже потужний колектив там зібрався з індивідуально сильними виконавцями.

У відбірному циклі європейської першості ми нещодавно зустрічалися з Францією. Тоді були поразка й нічия, тож сподіваюся, що перемога попереду», — сказав Дмитро Криськів.

Нагадаємо, чвертьфінальний поєдинок Євро-2023 (U-21) Франція — Україна відбудеться в неділю, 2 липня, на «Клуж-Арені» в місті Клуж-Напока (початок — о 22.00 за київським часом).