Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Кривбас U-19» — 6:3. Звіт про матч

2023-07-08 15:01 У суботу, 8 липня, у юнацької команди «Динамо» заплановано проведення двох спарингів. Зранку підопічні Ігоря Костюка ... Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Кривбас U-19» — 6:3. Звіт про матч

У суботу, 8 липня, у юнацької команди «Динамо» заплановано проведення двох спарингів. Зранку підопічні Ігоря Костюка зіграли проти юнаків криворізького «Кривбасу».

Контрольний матч

«Динамо U-19» — «Кривбас U-19» — 6:3
Голи: Герич (2, 29), Осипенко (45+2), Пономаренко (68, 85), Білий (76) — (31), (86), (88).

«Динамо»: Суркіс — Гусєв, Коробов, Михавко, Дикий — Балаба, Білий, Осипенко, Кремчанін, Маткевич — Герич. На заміну виходили: Бойченюк, Пашко, Пономаренко, Гудименко, Руденко, Сизонюк, Захарченко, Котуха, Саленко.

Відкрити рахунок «біло-синім» вдалося вже на 2-й хвилині, коли Герич головою замкнув навіс із кутового. Владислав оформив дубль на 29-й хвилині, обігравши захисника та поціливши по воротах із меж штрафного майданчика.

У середині першого тайму гості скоротили відставання в рахунку, але перед самою перервою Осипенко відновив перевагу динамівців у два м’ячі.

У другому таймі рахунок до розгромного довів Пономаренко, який з’явився на полі з лави запасних. Ще один м’яч забив Білий, обігравши воротаря та закотивши м’яча в порожні ворота, а потім Давид ще й асистував Пономаренку, точно навісивши тому на голову з лівого флангу. На останніх хвилинах «Кривбасу» вдалося забити двічі, але уникнути розгромної поразки криворіжці не змогли.

Після обіду на «біло-синіх» чекає спаринг із луганською «Зорею U-19».

08.07.2023, 15:01