Контрольний матч. «Динамо» — «Янг Бойз» — 3:3

2023-07-12 21:58 Київське «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону на зборі в Австрії сьогодні провело черговий контрольний ... Контрольний матч. «Динамо» — «Янг Бойз» — 3:3

Київське «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону на зборі в Австрії сьогодні провело черговий контрольний матч. Суперником команди Мірчі Луческу виступив швейцарський «Янг Бойз».

Фото — fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ЯНГ БОЙЗ» (Берн, Швейцарія) — 3:3 (2:2)
Голи: Дубінчак (9), Беніто (23), Діалло (90) — Мешак (19), Нсаме (37 пен.), Лакоми (65)

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик (23.Малиш, 83), 25.Дячук, 4.Попов, 44.Дубінчак (20.Караваєв, 83) — 5.Сидорчук (К) (8.Шепелєв, 60), 10.Шапаренко (18.Андрієвський, 60) — 21.Ярмоленко (70.Лєднєв, 70), 29. Буяльський (37.Царенко, 70), 7.Кабаєв (91.Волошин, 60) — 77.Беніто (30.Діалло, 70).

«Янг Бойз» (стартовий склад): 1.Рачоппі, 7.Угрінг, 13.Алі Камара, 15.Мешак, 16.Фасснахт, 17.Янко, 18.Нсаме, 20.Ніассе, 25.Бішель, 6.Малувуну, 27.Зайлер.

Матч розпочався в досить середньому темпі, але це не завадило «Динамо» вже на 9-й хвилині зустрічі відкрити рахунок: Тимчик прорвався правим флангом, прострілив у штрафний майданчик і Дубінчак на дальній штанзі в дотик відправив м’яч у ворота «Янг Бойз» — 1:0.

Утім, швейцарська команда зуміла доволі швидко відігратися — це Мешак у контратаці своєї команди зумів обійти Дячука, вискочив практично віч-на-віч із Бущаном і свого шансу не змарнував — 1:1. Однак, радість «Янг Бойз» тривала ще менше — лише через чотири хвилини динамівці знову вийшли вперед. І знову успіх «біло-синім» принесла флангова атака: вона завершилася прострілом Тимчика, продовженням комбінації пасом п’ятою від Ярмоленка і ударом Беніто. З першим його пострілом воротар «Янг Бойз» впорався, але з повторним нічого вдіяти нічого вже не зумів — 2:1.

У другій половині першого тайму гра проходила на зустрічних курсах, обидві команди провели чимало гострих атак, але лише «Янг Бойз» зумів у цьому відрізку матчу домогтися успіху. На 36-й хвилині м’яч влучив у руку Тимчику у штрафному майданчику «Динамо», арбітр без вагань призначив пенальті, який упевнено реалізував Нсаме — 2:2. Саме з таким результативним рахунком і завершився перший тайм.

Другу половину зустрічі активніше розпочав «Янг Бойз», і вже на 49-й хвилині матчу швейцарці були близькі до того, щоб вийти вперед: вихід віч-на-віч із Бущаном завершився ударом по воротах, після якого м’яч ледь не чиркнув об штангу.

Надалі «Янг Бойз» володів перевагою, але ближче до середини тайму «Динамо» вдалося вирівняти гру. Проте на 65-й хвилині швейцарська команда вийшла вперед: чергова атака «Янг Бойз» завершилася ударом Лакоми з лінії штрафного майданчика і м’яч влетів точно в кут воріт «Динамо» — 2:3.

Цей гол явно окрилив «Янг Бойз», який знову заволодів перевагою і аж до завершення матчу активно атакував. Динамівці в цьому відрізку зустрічі не мали жодних шансів змінити рахунок. Відзначити можна лише удар Тимчика з правої частини штрафного майданчика, з яким впорався воротар. Але і швейцарці не створили біля воріт Бущана нових гольових моментів (не рахуючи парочки ударів, після яких м’яч пролітав у безпосередній близькості від воріт «Динамо»).

Однак перед самим свистком про закінчення матчу «Динамо» все ж зуміло уникнути поразки Діалло отримав у штрафному майданчику передачу з флангу від Караваєва, «хитнув» суперника і пробив із гострого кута — м’яч зрикошетив від ноги захисника «Янг Бойз» і влетів у сітку — 3:3.

Додамо, що наступний спаринг «Динамо» проведе найближчої неділі, 16 липня, коли зіграє проти кіпрського «Аріса».