Контрольний матч. «Динамо» — «Аль-Гіляль» — 1:0. Огляд матчу, ВІДЕО

2023-07-19 20:57 У середу, 19 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на передсезонному австрійському тренувальному зборі. Суперником ... Контрольний матч. «Динамо» — «Аль-Гіляль» — 1:0. Огляд матчу, ВІДЕО

У середу, 19 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на передсезонному австрійському тренувальному зборі. Суперником команди Мірчі Луческу був клуб «Аль-Гіляль» зі столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяда.

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «АЛЬ-ГІЛЯЛЬ» (Ер-Ріяд, Саудівська Аравія) — 1:0 (1:0)
Гол
: Буяльський (5)

«Динамо»: 1.Бущан (35.Нещерет, 71), 44.Дубінчак (2.Вівчаренко, 85), 40.Біловар (34.Сирота, 71), 4.Попов (25.Дячук, 81), 24.Тимчик (23.Малиш, 85), 5.Сидорчук (К) (14.Бражко, 71), 10.Шапаренко (18.Андрієвський, 81), 29.Буяльський (37.Царенко, 81), 7.Кабаєв (91.Волошин, 29), 21.Ярмоленко (20.Караваєв, 71), 77.Беніто (11.Ванат, 71).

«Аль-Гіляль» (стартовий склад): 1.Аль-Майуф (К), 3.Кулібалі, 5.Аль-Булаї, 8.Невеш, 14.Аль-Хамдан, 16.Аль-Давсарі, 19.Каррільйо, 22.Мілінкович-Савич, 29.Аль-Давсарі, 66.Абдулхамід, 96.Майкл.

ВІДЕОогляд матчу >>>

Спочатку більше і впевненіше м’ячем володіли саудити. Але перша ж атака «Динамо» призвела до взяття воріт. Попов на своїй половині віддав на Ярмоленка, Андрій пасом кинув у прорив флангом Тимчика, який добіг із м’ячем до лицьової лінії і точно відпасував назад у штрафний на Віталія Буяльського. Удар останнього в дальній кут був точним. 1:0.

За п’ять хвилин той же Буяльський дальнім ударом намагався вразити кинуті голкіпером ворота, але цього разу не влучив. На 20-й хвилині вже фірмовому удару Ярмоленка зовсім трохи забракло влучності — м’яч влучив у поперечину. Шапаренко порушив правила перед своїм штрафним, і після удару Рубена Невеша зі штрафного м’яч зрикошетив, але Бущан був уважний. Підійшли до перерви команди вже за помітної переваги киян.

У другому таймі характер гри не змінився: команди по черзі комбінували, але «біло-блакитні» були трохи точнішими в ендшпілі атак. Так, Волошин від лівого прапорця точно віддав на півколо на Беніто, який бив напевно, щічкою, але влучив у стійку. Той самий Беніто після подачі кутового зліва високо вистрибнув перед ближньою штангою і головою перевів м’яч у дальній нижній кут. М’яч пролетів зовсім близько від каркаса воріт.

Після того, як Мірча Луческу поступово поміняв усіх гравців «основного» складу, темп гри не змінився, а ось точність передач динамівців злегка «просіла», що позначилося на створенні моментів біля воріт суперника. Утім, переможний результат вдалося зберегти до фінального свистка.

Андрій КРАВЧУК

Кращий коментар

auto-noha-111
A G (Toha111) - Начинающий писатель
19.07.2023 21:06
З перемогою Динамо і нас! Доволі непогана гра як для товариського матчу. Мали забити більше, але трохи не пощастило.