Контрольний матч. «Динамо» — «Аустрія Клагенфурт» — 9:0. Огляд матчу

2023-07-20 22:19 Київське «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону на зборі в Австрії сьогодні провело черговий контрольний ... Контрольний матч. «Динамо» — «Аустрія Клагенфурт» — 9:0. Огляд матчу

Київське «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону на зборі в Австрії сьогодні провело черговий контрольний матч. Суперником команди Мірчі Луческу виступила місцева команда «Аустрія Клагенфурт».

Фото - fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)— «АУСТРІ КЛАГЕНФУРТ» (Австрія)9:0 (5:0)
Голи: Ванат (8, 33), Лєднєв (15, 74), Царенко (41), Діалло (43, 59), Караваєв (77), Андрієвський (90)

Зі стартових хвилин на поле вийшли футболісти, які напередодні у спарингу проти саудівського «Аль-Хіляля» або отримали мало ігрового часу, або взагалі не з’являлися на полі. Також змішаним складом (зокрема футболісти молодіжної команди) грала й австрійська команда.

Динамівці зі свистком про початок матчу активно пішли в атаку. Якщо Вівчаренку забракло влучності, коли після скидки Діалло фланговий захисник пробив з меж штрафного майданчика вище воріт, то Ванат на 8-й хвилині вдало відгукнувся на подачу Лєднєва після розіграшу кутового та в дотик від ближньої стійки пробив повз воротаря — 1:0.

Невдовзі Ледньов до гольової передачі записав на свій рахунок і гол. Після передачі з глибини Богдан підхопив м’яч перед штрафним майданчиком, просунувся трохи вперед і з центру штрафного пробив точно в кут — 2:0.

За кілька хвилин суперник «подарував» Ванату чудову нагоду, щоб забити. Захисник необачно віддав передачу назад на голкіпера, Владислав перехопив м’яч і в дотик прокинув повз воротаря, але сфера прокотилася в сантиметрах від стійки.

Суперники також намагалися не відсиджуватися в обороні, а також створювати моменти, але особливих дивідендів окрім дальніх неточних ударів отримати не змогли. А «Динамо» на 33-й хвилині довело рахунок до розгромного. Діалло поборовся на лівому фланзі, відібрав м’яч і вивів до воріт Ваната. Владислав обіграв на лівому краю штрафного захисника, прокинувши назад м’яч між ніг, і потім із гострого кута влучив повз воротаря в дальній кут — 3:0.

За кілька хвилин «біло-сині» отримали право на штрафний удар метрах за 35-ти від воріт, лівіше центру. До м’яча підійшов Лєднєв і замість подачі вирішив пробити, але суперників врятувала поперечина. Утім, до перерви «біло-сині» забили, причому зробили це двічі. Спочатку Ледньов вивів по центру до воріт Царенка, і той чітко пробив повз воротаря. А потім записав своє прізвище до авторів забитих м’ячів і Діалло, коли захисники «Аустрії Клагенфурт» проґавили прискорення Самби фактично від центру поля.

Варто зазначити, що чудовий момент забити, за рахунку 4:0 на користь «Динамо», мали й австрійці, але після подачі з кутового та удару з центру штрафного майданчика «біло-синіх» врятувала поперечина. Так чи інакше, на перерву команди вирушили відпочивати за рахунку 5:0 на користь «Динамо».

У другому таймі склад «Динамо» трохи «освіжився», і побиття суперника продовжилося. На 59-й хвилині дубль оформив Діалло, який відгукнувся на чудову передачу Лєднєва з глибини і майстерно перекинув воротаря.

На 74-й хвилині свій другий м’яч у матчі забив і Лєднєв — Богдан відгукнувся на простріл із правого флангу і в дотик замкнув ближню стійку. Також вдалося відзначитися і Караваєву, якого класним діагональним пасом знайшов Вівчаренко, і Олександр, вийшовши віч-на-віч із воротарем, точно пробив по воротах.

Були у динамівців ще моменти, зокрема дуже хотів відзначитися Волошин, але крапку в матчі поставив Андрієвський, після удару якого м’яч зачепив захисника і після рикошету залетів у кут воріт. 9:0 — переконлива перемога «Динамо», яка продовжує безпрограшну серію «біло-синіх» на тренувальному зборі в Австрії.