Верес — Шахтар — 1:1. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-02 19:03 2 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — Шахтар — 1:1. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і Шахтар (Донецьк).

Верес - Шахтер - 1:1. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистикаВерес - Шахтер - 1:1. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 2-й тур

Верес (Рівне) — Шахтар (Донецьк) — 1:1 (0:1)
Голи: Y. Шевченко (62) — Матвієнко (45+2)

Попередження: Гочолейшвілі (11), Кухарук (35), Л. Траоре (48), Кучеров (50), Матвієнко (64), Шарай (64), Шестаков (69), Вовченко (83)

Огляд матчу Верес — Шахтар:

Огляд матчу: Верес Рівне — Шахтар Донецьк Верес Рівне і Шахтар Донецьк зустрілися в напруженому футбольному поєдинку на стадіоні «Авангард» у рамках Прем’єр-ліги. Гра вийшла захопливою, обидві команди виклалися на полі по повній програмі. Незважаючи на рахунок 0:1 на користь донецького «Шахтаря», у другому таймі рівненському «Вересу» вдалося зрівняти рахунок, у результаті чого в основний час було зафіксовано нічию 1:1. Початок матчу був дуже активним, обидві команди відразу ж проявили свої атакувальні якості. На 11-й хвилині гравець донецького «Шахтаря» Г. Гочолейшвілі отримав жовту картку за грубе порушення правил. На 35-й хвилині після неточного захоплення м’яч влучив у суддівську книжку і гравець рівненського «Вереса» А. Кухарук. Ближче до перерви донецький «Шахтар» на 45-й хвилині вдалим голом М. Матвієнка вивів команду з рівноваги. Цей гол дозволив гостям заслужено вийти вперед, продемонструвавши свою перевагу на полі. Однак радість гостей була недовгою: перед самою перервою вони залишилися вдесятьох, коли А. Бондаренко отримав червону картку. Другий тайм розпочався із замін, які провели обидві команди, щоб освіжити свої склади. Донецький «Шахтар» ввів у гру М. Фарину та О. Очеретька на 46-й хвилині, замінивши раніше вилучених Г. Гочолеішвілі та О. Зубкова відповідно.

Однак на 48-й хвилині жовту картку отримав Л. Траоре, поповнивши список дисциплінарних порушень донецького «Шахтаря». Верес Рівне, вирішивши скористатися своєю чисельною перевагою, здійснив дві швидкі заміни на 58-й хвилині, випустивши В. Дахновського та А. Близниченка. Ці заміни вдихнули нове життя в атаку, і на 62-й хвилині Ю. Шевченко зрівняв рахунок. Обидві команди продовжили запеклу боротьбу, яка набувала дедалі більш фізичного характеру. У міру наростання напруги суддя показував жовті картки гравцям з обох сторін. У цей період під свисток судді потрапили гравці «Вереса» В. Шарай і М. Шестаков, а також гравець донецького «Шахтаря» М. Матвієнко. У заключній стадії гри обидві команди провели чергові заміни, які могли вплинути на результат матчу. На 84-й хвилині замість Педріньо вийшов Л. Траоре, а Д. Криськів був замінений на Д. Кастільо. Верес Рівне відповів на це на 87-й хвилині, випустивши І. Сікейру замість С. Шарая, а Р. Гагун замінив Ю. Шевченка, який забив гол. Незважаючи на кілька запізнілих шансів обох команд, жодна з них не змогла домогтися перемоги, внаслідок чого в основний час було зафіксовано нічию 1:1. Матч продемонстрував конкурентний характер Прем’єр-ліги: і рівненський «Верес», і донецький «Шахтар» проявили на полі рішучість, майстерність і стійкість. Загалом матч «Верес» — «Шахтар» на стадіоні «Авангард» став цікавим видовищем для любителів футболу. Вона показала сильні сторони обох команд і продемонструвала непередбачуваність красивої гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Колос — Верес, Шахтар — Олександрія.