Чемпіонат юнацьких команд. «Оболонь U-19» — «Динамо U-19» — 0:7. Звіт про матч

2023-08-04 16:41 У п’ятницю, 4 серпня, київське «Динамо» зіграло матч 2-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд. Суперником ... Чемпіонат юнацьких команд. «Оболонь U-19» — «Динамо U-19» — 0:7. Звіт про матч

У п’ятницю, 4 серпня, київське «Динамо» зіграло матч 2-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд. Суперником підопічних Ігоря Костюка стала столична «Оболонь».

Команди розпочали чемпіонат із діаметрально протилежних результатів. Динамівці розгромили закарпатський «Минай» (3:0), а «пивовари» поступилися «Колосу» з розгромним рахунком (1:4).

У звітному поєдинку «біло-сині» відкрили рахунок уже ледь не після першої атаки. Після прострілу Маткевича з лівого флангу суперник збив Герича у штрафному майданчику, і сам Владислав реалізував пенальті — 0:1.

Відкривши рахунок, динамівці продовжили тиск на ворота суперника. Зокрема, Маткевич після класної передачі від Осипенка забив другий гол, але арбітр не зарахував взяття воріт. Ще в одному епізоді Герич, вийшовши віч-на-віч із воротарем, не зміг переграти його, а удар Осипенка з близької відстані, який зіграв на добиванні, заблокував захисник.

Утім, незабаром підопічні Ігоря Костюка все ж подвоїли перевагу. Після подачі з кутового м’яч перелетів через усіх футболістів, і Осипенко на дальній стійці замкнув точно в кут — 0:2. А перед самою перервою рахунок було доведено до великого. Після переведення з лівого флангу Герич отримав м’яч біля правого кута штрафного майданчика, прибрав захисника на замасі та з лівої ноги спрямував м’яча в кут — 0:3.

Після перерви «біло-сині» не стали зупинятися на досягнутому й продовжили атаки на ворота суперника. Четвертий гол влетів у ворота «пивоварів» після того, як Дикий прорвався лівим флангом, прострілив на лінію воротарського, де Пономаренко одним дотиком прийняв м’яч, а другим пробив повз воротаря — 0:4. А н 60-й хвилині Герич оформив хет-трик. Цього разу з лівого флангу до штрафного майданчика подав Калин, а форвард у дотик переправив м’яч у ворота — 0:5.

Після цього тренерський штаб «Динамо» повністю змінив лінію атаки, і футболісти, які з’явилися на полі, також отримали можливість відзначитися. Але не щастило — спочатку Лобко не дотягнувся до м’яча, перебуваючи в перспективній позиції, потім Калин із меж штрафного майданчика пробив повз ворота.

На 74-й хвилині матч було перервано через повітряну тривогу. Вимушена пауза затягнулася більше ніж на годину, а тільки гра поновилася, як динамівці знову забили. Активний Калин отримав м’яч на лівому фланзі, взяв гру на себе, увірвався до штрафного майданчика та з гострого кута пробив повз воротаря — 0:6.

Але й це ще було не все. Кремчанін заробив штрафний біля правого кута штрафного майданчика, у метрі біля лінії, і сам же блискуче виконав стандарт, спрямувавши м’яча над стінкою точно в кут — 0:7.

Чемпіонат U-19, 2-й тур

«Оболонь» — «Динамо» — 0:7

Голи: Герич (3, пен., 45+1, 60), Осипенко (24), Пономаренко (52), Калин (79), Кремчанін (83).

Попереджені: Даниленко (37), Козлов (57), Остапенко (77).

«Оболонь»: Марченко, Бондаренко (Лящук, 75), Коцюбайло, М. Григоренко, В. Григоренко (Крамар, 55), Корх, Харченко, Даниленко, Дяченко (Грабілін, 46), Козлов (Чорний, 80), Кляцький (Остапець, 46).

«Динамо»: Суркіс — Гусєв, Балаба, Михавко, Дикий — Іщенко, Осипенко (Саленко, 80), Задорожний (Калин, 46), Маткевич (Кремчанін, 65) — Герич (Василець, 65), Пономаренко (Лобко, 65).

04.08.2023, 16:41
Чемпионат Украины Александрия Рух 2 : 2 Закінчився
Оболонь ЛНЗ 1 : 0 Закінчився
Металлист 1925 Ворскла 3 : 2 Закінчився
Полесье Заря - : - 5 мая 13:00