ПСВ Ейндховен — Штурм — 4:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-08-08 23:25 8 серпня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСВ Ейндховен (Нідерланди) і Штурм ... ПСВ Ейндховен — Штурм — 4:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

8 серпня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСВ Ейндховен (Нідерланди) і Штурм (Грац).

ПСВ Эйндховен - Штурм - 4:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПСВ Эйндховен - Штурм - 4:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

ПСВЕйндховен (Нідерланди) — Штурм (Грац) — 4:1 (3:1)
Голи: I. Babadi (4), де Йонг (22), де Йонг (32), Сангаре (73) — Йон Горенц Станкович (40)

Огляд матчу ПСВ Ейндховен — Штурм:

ПСВ Ейндховен здобув переконливу перемогу над «Штурмом Грац» у матчі Ліги чемпіонів УЄФА на легендарному стадіоні «Філіпс Штадіон». Голландська команда домінувала в матчі, а нападник Луук де Йонг, який забив два голи, допоміг команді здобути комфортну перемогу. На початку матчу обидві команди продемонстрували свої атакувальні здібності, але першими кров взяли ПСВ. Уже на 4-й хвилині Ісмаель Бабаді переправив м’яч у сітку, забезпечивши господарям поля першу перевагу. ПСВ продовжував тиснути на «Штурм Грац», і де Йонгу не знадобилося багато часу, щоб збільшити свою перевагу. На 22-й хвилині де Йонг забив гол, продемонструвавши свої видатні бомбардирські якості. «Штурм Грац» намагався знайти свій ритм і часто опинявся в положенні «позаду». ПСВ продовжував іти вперед, і на 32-й хвилині де Йонг знову вразив ціль. Забивши три м’ячі в першому таймі, господарі поля повели з комфортним рахунком 3:0, але перед самою перервою «Штурм Грац» зумів відігратися. На 40-й хвилині Яка Горенц Станкович, скориставшись помилкою в обороні ПСВ, забив важливий для гостей гол. Цей гол вселив надію в стан «Штурм Граца» перед перервою. На початку другого тайму «Штурм Грац» зробив першу заміну, намагаючись переломити хід матчу.

На 46-й хвилині замість Атіли Данте вийшов Давид Шнегг. ПСВ, не заспокоївшись на досягнутому, також зробив заміну, замінивши на 65-й хвилині Ібрагіма Сайбарі на Ісмаеля Бабаді. Заміни відразу ж позначилися на грі ПСВ, який продовжив домінувати в рахунку. На 73-й хвилині Ібрагім Сангаре забив гол, ще більше збільшивши перевагу ПСВ і погасивши всі надії на повернення «Штурму Граца». Наприкінці зустрічі обидві команди зробили додаткові заміни. На 84-й хвилині замість Луука де Йонга і Джеремі Бакайоко у складі ПСВ з’явилися Рієкарт Пепі та Йорбе Вертессен відповідно. «Штурм Грац», намагаючись врятувати свою гордість, також ввів у гру двох новачків: замість Олівера Кітеішвілі та Штефана Герландера вийшли Тіло Хорват і Мірза Фусейні. У час, що залишився, ПСВ не забив більше жодного гола і здобув упевнену перемогу над «Штурмом Грац» із підсумковим рахунком 4:1. Цей результат дозволив ПСВ посісти міцне місце в Лізі чемпіонів УЄФА і, безсумнівно, додасть впевненості у своїх силах у подальшому змаганні. Загалом матч продемонстрував атакувальну майстерність ПСВ Ейндховен і його здатність домінувати в грі. Вражаючий дубль Луука де Йонга та участь запасних гравців зіграли вирішальну роль у тріумфі, зробивши цей вечір незабутнім для команди та її вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штурм — ПСВ Ейндховен, Штурм — ПСВ Ейндховен.