Карабах — ХІК — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-08-10 21:02 10 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Карабах (Азербайджан) і ХІК (Гельсінкі). ... Карабах — ХІК — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

10 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Карабах (Азербайджан) і ХІК (Гельсінкі).

Карабах - ХИК - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаКарабах - ХИК - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Карабах (Азербайджан) — ХІК (Гельсінкі) — 2:1 (0:0)
Голи: Леандро Андраде (55), Juninho (85) — A. Олусанья (77)

Предупредження: Б. Радулович (30)

Огляд матчу Карабах — ХІК:

У захопливому поєдинку на стадіоні імені Тофіка Бахрамова «Карабах» здобув перемогу над гельсінкським «ХЕКом» із рахунком 2:1. Незважаючи на безгольовий рахунок, у другому таймі відбулася низка подій, які тримали глядачів у напрузі. На початку матчу обидві команди продемонстрували прагнення отримати перевагу в рахунку. На четвертій хвилині М. Янкович, гравець «Карабага», здавалося, відкрив рахунок, але його гол було скасовано через порушення «поза грою». По ходу гри напруга наростала, і на 30-й хвилині жовту картку отримав гравець «Хейк Гельсінкі» Б. Радулович. Перший тайм завершився без голів, що дало привід для захопливого другого періоду. На 55-й хвилині «Карабах» вирвався вперед, коли Леандро Андраде переправив м’яч у сітку воріт, створивши сприятливу ситуацію для господарів поля. Однак «ХЕК Гельсінкі» проявив стійкість і провів вирішальні заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 59-й хвилині «ХЕК Гельсінкі» ввів у гру П. Сойрі замість Т. Олліли, сподіваючись вдихнути нову енергію в атаку. На 72-й хвилині «Карабах» відповів одразу двома замінами: Р. Кшиша замінив Жуніньо, а Ю. Бензія — Х. Кейта.

Ці зміни, схоже, одразу ж позначилися на грі, оскільки «ХЕК Гельсінкі» тієї самої хвилини також здійснив шквал замін. Б. Радулович замінив А. Олусанью, Т. Кескінен — С. Хостікку, А. Танака — Ф. Рогіча. Вихід А. Олусаньї приніс свої плоди — на 77-й хвилині він забив вирішальний м’яч, подарувавши надію на повернення в гру. Однак у «Карабага» були інші плани, і він дав потужну відповідь. На 85-й хвилині Жуніньо вдалим голом відновив перевагу «Карабага», і гості знову пішли у відрив. Наприкінці матчу обидві команди провели кілька пізніх замін, намагаючись зміцнити свої позиції: на 90-й хвилині Б. Мустафазада і Т. Байрамов замінили Б. Гусейнова і М. Медведєва у складі «Карабага». Аналогічним чином у складі ХЕК Гельсінкі замість П. Хетемая з’явився Г. Канеллопулос. Фінальний свисток пролунав, і «Карабаг» здобув важку перемогу, порадувавши своїх уболівальників. Обидві команди продемонстрували гідну майстерність і рішучість, але вирішальним фактором виявилося вміння «Карабага» використовувати ключові моменти. Це була незабутня зустріч у Лізі Європи УЄФА, яка продемонструвала азарт і непередбачуваність, завдяки яким футбол так люблять у всьому світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ХІК — Карабах, ХІК — Карабах.