Славія — Дніпро-1 − 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-08-10 22:01 10 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Славія (Прага) і Дніпро-1 (Дніпро). ... Славія — Дніпро-1 − 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

10 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Славія (Прага) і Дніпро-1 (Дніпро).

Славия - Днепр-1 - 3:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСлавия - Днепр-1 - 3:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Славія (Прага) — Дніпро-1 (Дніпро) — 3:0 (2:0)
Голи: I. Schranz (5), I. Schranz (37), C. Wallem (81)

Попередження: О. Сваток (41), Руслан Бабенко (53), B. Ледньов (72), Рубчинський (74), Кравець (87), L. Masopust (90+6)

Огляд матчу Славія — Дніпро-1:

У довгоочікуваному матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні «Фортуна Арена», «Славія Прага» продемонструвала свою перевагу над «Дніпром-1», здобувши комфортну перемогу з рахунком 3:0. На початку першого тайму господарі поля забили два голи, задавши тон усій грі. На початку матчу обидві команди боролися за володіння м’ячем і контроль над серединою поля. Уже через п’ять хвилин після початку гри І. Шранц зі «Славії Прага» переправив м’яч у ворота воротаря «Дніпра-1», забезпечивши господарям поля перевагу. Цей гол надав впевненості празькій команді, дозволивши їй диктувати хід гри в наступні хвилини. Не бажаючи поступатися в рахунку, «Дніпро-1» зробив першу заміну на 11-й хвилині, замінивши М. Третьякова на Б. Лєднєва, намагаючись посилити атаку. Однак натиск «Славії Праги» виявився занадто сильним для суперника. На 37-й хвилині Шранц точним ударом довів перевагу «Славії Праги» до 2:0. По ходу першого тайму в команді стали виникати гострі моменти. На 41-й хвилині «Дніпро-1» отримав жовту картку за необдуманий вчинок О. Сватока. Вирішивши змінити хід гри, українська команда провела швидку заміну, замінивши на початку другого тайму Сватока на Ю. Пасіча. Другий тайм «Славія Прага» розпочала активно, прагнучи збільшити свою перевагу. Однак на 51-й хвилині гол було скасовано через офсайд у В. Юрецького. Незважаючи на цю невдачу, команда продовжувала атакувати, чинячи тиск на оборону «Дніпра-1».

Напруга досягла свого апогею на 58-й хвилині, коли гравець «Славії Праги» І. Огбу дістав червону картку, залишивши господарів поля вдесятьох. Отримавши чисельну перевагу, «Дніпро-1» сподівався відігратися. У спробі відігратися вони зробили третю заміну, замінивши Р. Бабенка на О. Піхаленка. Однак «Славія Прага» продовжувала впевнено оборонятися, засмучуючи суперника на кожному кроці. У міру того, як наростало розчарування, у «Дніпра-1» стали накопичуватися жовті картки. Б. Ледньов і В. Рубчинський отримали жовті картки на 72-й і 74-й хвилинах відповідно. На 79-й хвилині «Славія Прага» зробила шквал замін, випустивши на поле М. ван Бурена, В. Юрецьку, К. Валлема і О. Лінгра. Заміни принесли свої плоди: на 81-й хвилині К. Валлем забив гол у ворота «Славії Праги», фактично оформивши перемогу своєї команди. В останні хвилини гри знову спалахнули конфлікти, внаслідок чого на 87-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дніпра-1» В. Кравець. На 90-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Славії Праги» Л. Масопуст. Матч закінчився переконливою перемогою «Славії Праги» над «Дніпром-1» із рахунком 3:0. Господарі поля продемонстрували свою майстерність і довели, що є одними з головних претендентів на потрапляння до Ліги Європи УЄФА. Ця перемога, безсумнівно, додасть упевненості команді «Славія Прага» в подальшому просуванні турнірними сходами. Дніпру-1, зі свого боку, необхідно перебудуватися і зробити висновки з цієї поразки, щоб у наступних поєдинках знову домогтися успіху.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дніпро-1 — Славія, Дніпро-1 — Славія.