Яремчук забив за «Брюгге» в Лізі конференцій (ВІДЕО)

2023-08-11 09:26 Український нападник бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук забив перший м’яч за свій клуб у новому сезоні. Роман ... Яремчук забив за «Брюгге» в Лізі конференцій (ВІДЕО)

Український нападник бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук забив перший м’яч за свій клуб у новому сезоні.

Роман Яремчук

27-річний футболіст потрапив у заявку «Брюгге» на вчорашній матч кваліфікації Ліги конференцій з ісландським «Акурейрі», після перерви з’явився на полі, а на 77-й хвилині зустрічі відправив м’яч у ворота суперника, ударом зльоту замкнувши флангову передачу партнера.

Ліга конференцій. 3-й кваліфікаційний раунд. Перші матчі

«Брюгге» (Бельгія) — «Акурейрі» (Ісландія) — 5:1 (4:0)
Голи: Шпілерс (10), Ванакен (40), Сков Ольсен (41), Тьягу (45 пен.), ЯРЕМЧУК (77) — Віллард (60)

Нагадаємо, через травму коліна Яремчук пропустив три стартові матчі «Брюгге» в сезоні-2023/24 і вперше з’явився на полі лише минулої неділі.