Бернлі — Ман.Сіті — 0:3. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-12 00:03 11 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Ман.Сіті — 0:3. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

11 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Бернли - Ман.Сити - 0:3. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Ман.Сити - 0:3. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 1-й тур

Бернлі (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 0:3 (0:2)
Голи: Голанд (4), Голанд (36), Родрі (75)

Попередження: П. Гвардіола (75)

Огляд матчу Бернлі — Ман.Сіті:

Манчестер Сіті здобув впевнену перемогу над Бернлі з рахунком 3:0 у матчі Прем’єр-ліги на полі Turf Moor. Початок матчу був запальним: уже на 4-й хвилині Ерлінг Гааланд відкрив рахунок на користь «Манчестер Сіті». Молодий норвезький нападник продемонстрував свої здібності до завершення атаки, завдавши потужного удару в площину воріт. Перший гол забезпечив «Манчестер Сіті» відмінну платформу для домінування в матчі. У першому таймі, коли «Бернлі» вів гру, їм не вдавалося створити скільки-небудь значущих моментів. З іншого боку, «Манчестер Сіті» продовжував нагнітати обстановку і виглядав небезпечно в атаці. На 23-й хвилині «Манчестер Сіті» зробив першу заміну, випустивши Кевіна Де Брюйне замість Матео Ковачича. Це була тактична зміна, яка додала креативу в півзахист і посилила атаку. Заміна принесла свої плоди: «Манчестер Сіті» продовжував диктувати гру і володіти м’ячем. Перший тайм закінчився з перевагою «Манчестер Сіті» у два м’ячі завдяки черговому удару Ерлінга Гааланда на 36-й хвилині. Гол продемонстрував неймовірні бомбардирські здібності Гааланда, який майстерно завершив добре відпрацьовану командну комбінацію.

Починаючи другий тайм, «Бернлі» зробив першу заміну, випустивши на 62-й хвилині Ламіна Колеошо замість Алі Зарурі. Бернлі сподівався, що заміна додасть команді свіжих сил і допоможе відігратися, проте «Манчестер Сіті» продовжував контролювати гру і загрожувати обороні «Бернлі». На 75-й хвилині гравець «Манчестер Сіті» Філ Гвардіола отримав жовту картку за необережну гру. Штрафний удар, що послідував за цим, призвів до третього голу «Манчестер Сіті», який забив Родрі. У заключній стадії матчу обидві команди зробили кілька замін. На 80-й хвилині у складі «Манчестер Сіті» з’явилися Натан Аке, Ерлінг Гааланд і Ремі Льюїс, а у складі «Бернлі» — Джейден Браунхілл і Нік Редмонд. На жаль, надії «Бернлі» на матч-відповідь були зруйновані на останніх хвилинах зустрічі. Алі Зарурі отримав червону картку на 90-й хвилині, залишивши господарів поля в меншості. До того ж «Бернлі» зробив ще одну заміну в компенсований час: Кайл Вокер замінив Джеймса Макеті. Матч закінчився переконливою перемогою «Манчестер Сіті» з рахунком 3:0 у гостях. Ця перемога ще більше зміцнила їхнє становище в турнірній таблиці Прем’єр-ліги і підтвердила їхні шанси на титул. Бернлі, навпаки, буде розчарований результатом, але постарається відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Бернлі, Ман.Сіті — Ньюкасл.