Севілья — Валенсія — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-12 01:08 11 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Валенсія — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

11 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Севилья - Валенсия - 1:2. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Валенсия - 1:2. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Севілья (Іспанія) — Валенсія (Іспанія) — 1:2 (0:0)
Голи: Ю. Ен-Несірі (70) — Муктар Діахабі (60), J. Герра Морено (89)

Попередження: Муктар Діахабі (10), Ракітіч (15), К. Озкакар (16), Гудель (45), Акунья (90+8)

Огляд матчу Севілья — Валенсія:

У напруженому і захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» зустрілися «Севілья» і «Валенсія». Незважаючи на безгольовий перший тайм, у другій половині зустрічі гра стала більш напруженою і завершилася перемогою «Валенсії» з рахунком 2:1. Обидві команди розпочали матч із великою енергією та рішучістю, прагнучи здобути перевагу. Однак перший тайм закінчився без забитих м’ячів, що розчарувало обидві команди. Агресивний характер гри позначився на кількості жовтих карток, показаних суддею. На 10-й хвилині жовту картку отримав гравець «Валенсії» М. Діахабі, а на 15-й хвилині — гравець «Севільї» І. Ракітіч. На 16-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Валенсії» К. Озкачар. Не встиг закінчитися перший тайм, як на 45-й хвилині жовту картку отримав Н. Гудель (Севілья). Другий тайм розпочався з моментальної заміни гравця «Севільї» на 56-й хвилині. Замість О. Торреса вийшов Е. Ламела, що стало сигналом до зміни тактики господарів поля.

Однак на 60-й хвилині М. Діахабі вивів «Валенсію» вперед — 1:0. «Севілья» швидко відповіла своєю заміною на 69-й хвилині: Фернандо замінив Д. Соу. Ця заміна вдихнула нове життя в атаку «Севільї». Зусилля господарів були винагороджені на 70-й хвилині, коли Й. Ен-Несірі вразив ворота суперника, зрівнявши рахунок 1:1. Однак радість «Севільї» була недовгою, бо на 81-й хвилині Л. Баде отримав червону картку, залишивши команду вдесятьох на полі. Ця невдача відкрила простір для «Валенсії», і на 89-й хвилині Х. Герра забив переможний гол, змусивши глядачів замовкнути. В останні хвилини гри М. Акуна з «Севільї» отримав жовту картку на 90-й хвилині, що ще більше загострило атмосферу на полі. Підсумковий рахунок 2:1 на користь «Валенсії» став важкою перемогою господарів поля. Обидві команди впродовж усього матчу демонстрували неабияку майстерність і рішучість, створюючи захопливу атмосферу для глядачів на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан». У результаті «Севілья» залишилася розчарованою, а «Валенсія» буде сповнена впевненості у своїх силах, продовжуючи боротьбу в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Севілья, Валенсія — Лас-Пальмас.